نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش اعلام گردید

نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش اعلام گردید

ایزو وب: اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش بر روی سایت سازمان سنجش آموزش كشور قرار گرفت.


به گزارش ایزو وب به نقل از ایسنا، اسامی نهایی پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۸ وزارت آموزش و پرورش در هفتمین آزمون استخدامی متمركز دستگاه های اجرایی كشور بر روی سایت سازمان سنجش آموزش كشور منتشر گردید.
داوطلبانی كه درباب نتایج نهایی آزمون فوق سوالاتی دارند، می توانند بوسیله بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش آموزش كشور به آدرس www.sanjesh.org اقدام نمایند.

همین طور قبول­ شدگان یك برابر ظرفیت می توانند جهت پیگیری امور مربوط به استخدام خود به ادارات امور اداری اداره كل آموزش­ وپرورش استان بازگشت و راهنمایی لازم را دریافت نمایند.
سازمان سنجش آموزش كشور اعلام نمود: "پذیرفته­ شدگان پیش از مراجعه به هسته گزینش اداره كل آموزش ­وپرورش استان محل استخدام سهمیه خدمتی باید اقدامات اعلامی در سایت این سازمان را انجام دهند.

درصورت عدم تحویل فرم اطلاعات فردی و مدارك درخواست شده در مرحله مصاحبه استخدامی لزوم دارد بعد از چاپ فرم اطلاعات فردی از سایت دبیرخانه هیات مركزی گزینش به آدرس www.gozinesh.medu.ir، نسبت به تكمیل دقیق فرم و الصاق یك قطعه عكس به آن اقدام نموده و به همراه تصویر كلیه صفحات شناسنامه و كارت ملی (حداكثر به مدت ۴۸ ساعت از تاریخ انتشار اسامی)، به وسیله پست پیشتاز به آدرس هسته­ های گزینش استان محل خدمت خود، ارسال و یا به صورت حضوری تحویل دهند.
پس در تكمیل فرم اطلاعات فردی دقت كافی معمول شود. بدیهی است مسئولیت هرگونه نقص و نارسایی در تكمیل فرم به عهده فرد خواهد بود.
همین طور عدم تكمیل فرم مربوط و یا عدم ارسال بموقع آن به هسته گزینش استان محل خدمت به منزله انصراف از استخدام تلقی می شود".
منبع:

1398/12/08
14:23:09
5.0 / 5
2506
تگهای خبر: آموزش , سازمان , سایت , كارت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
ایزو وب
ISO Web