فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا:

تولیدات قرارگاه خاتم الانبیا 7میلیارددلار صرفه جویی ارزی داشت

تولیدات قرارگاه خاتم الانبیا 7میلیارددلار صرفه جویی ارزی داشت

به گزارش ایزو وب فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا اظهار داشت: با تولیدات و خدمات فنی و مهندسی این قرارگاه، از خروج 7 میلیارد دلار ارز از كشور جلوگیری شد.به گزارش ایزو وب به نقل از مهر، سعید محمد امروز در مراسم افتتاحیه نمایشگاه معرفی توانمندی های فنی و مهندسی قرارگاه خاتم الانبیا اظهار داشت: ایران در حال تبدیل شدن به یك تمدن و الگوی جهانی بر پایه تعالیم اسلامی است و از همین رو دشمن به دنبال فشار بر معیشت مردم است تا این راه را سد كند.
وی افزود: رهبر معظم انقلاب مقاوم سازی اقتصاد را راه برون رفت دانستند و اعلام نمودند كه تنها راه نجات كشور این است كه در زمینه اقتصادی قوی شویم، از همین رو در سال های اخیر نامگذاری سال ها اقتصادی بود و امسال نیز سال رونق تولید نامگذاری شد. تأثیر رونق تولید در بیانات رهبر معظم انقلاب در ایجاد تحول در بخش های مختلف اقتصادیست كه در ایجاد اشتغال، كاهش تورم و افزایش ارزش پول ملی اثرگذار می باشد.
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا تصریح كرد: با توجه به این كه در جنگ اقتصادی هستیم و نیاز به فرماندهی متمركز اقتصادی داریم، پس رهبر معظم انقلاب اصلاح ساختار بودجه را متذكر شدند كه برمبنای آن كاهش وابستگی به نفت و اصلاح ساختار مالیاتی و انتقال نقدینگی سرگردان به تولید در صدر اصلاح ساختاری بودجه قرار دارد.
سردار محمد با اشاره به تقاضای شركت های فنی و مهندسی و سرمایه گذاری در خصوص ارتقای امنیت سرمایه گذاران اظهار داشت: باید شاهد اطمینان بخشی به تولیدكنندگان بوسیله تامین زیرساخت ها باشیم.
وی رقیب تولید را سوداگری دانست و اظهار داشت: سوداگری درآمد زیادی دارد كه سبب می شود منابع و نقدینگی به تولید هدایت نشود. باید با مالیات ستانی از بخش سوداگری و افزایش هزینه سوداگران، سرمایه گذاران را ترغیب به ورود به بخش تولید نماییم.
فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا تصریح كرد: بخش مقررات زدایی به سبب وجود مقررات متعدد، تو در تو و جزیره ای نیز باید فعال شود، چونكه این مقررات گوناگون بخش تولید را گرفتار مشكل كرده است.
وی استفاده از پیمان های پولی دو و چند جانبه و رمزارزها را بعنوان روش هایی برای بی اثر كردن تحریم ها عنوان نمود و اظهار داشت: پیمان سپاری ارزی صادركنندگان را اذیت كرده است.
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا اشاره كرد: این قرارگاه نه تنها رقیب بخش خصوصی نیست، بلكه چتر حمایتی برای بخش خصوصی است.
به گفته سردار محمد، با تولیدات و خدمات قرارگاه خاتم الانبیااز خروج معادل ۷ میلیارد دلار ارز از كشور جلوگیری شد كه با حمایت تولید داخل می توانیم از بحران های ناشی از تحریم به سلامت عبور نماییم.

منبع:

1398/12/03
14:06:33
5.0 / 5
2274
تگهای خبر: اقتصاد , تولید , خدمات , زندگی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
ایزو وب
ISO Web