رفع كمبود نقدینگی واحدهای صنعتی مشكل دار در استان سمنان

رفع كمبود نقدینگی واحدهای صنعتی مشكل دار در استان سمنان

به گزارش ایزو وب ایسنا/سمنان استاندار و رئیس كارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان از كوشش برای رفع كمبود نقدینگی واحدهای صنعتی مشكل دار استان اطلاع داد و اظهار داشت: بخشی از واحدهای تولیدی و صنعتی به علت تحریم های ظالمانه در تأمین نقدینگی و سرمایه در گردش با مشكلاتی روبرو بودند كه دولت كوشیده این مشكلات را مرتفع كند.


علیرضا آشناگر در نشست كارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استانداری سمنان اظهار نمود: روند پشتیبانی از واحدهای تولیدی و صنعتی استان سمنان با رفع مشكلات زیرساختی و اعطای تسهیلات رونق تولید مطلوب است.
این مقام ارشد اجرایی خاطرنشان كرد: با اعطای تسهیلات، بخش قابل توجهی از مشكلات واحدهای تولیدی و صنعتی استان كه به علت فشارهای خارجی و تحریم با كمبود نقدینگی مواجه بودند، در یك سال قبل برطرف شد.
وی با اشاره به عملكرد بانكهای عامل در تأمین نقدینگی واحدهای صنعتی و تولیدی استان، اظهار داشت: پشتیبانی از واحدهای تولیدی و صنعتی استان با تلاش مسؤلان ادامه دارد.
آشناگر تصریح كرد: بازگرداندن تعداد قابل توجهی از واحدهای تولیدی و صنعتی نیمه فعال به چرخه تولید از اقدام های مثبت دولت در یك سال قبل در استان بوده است.
استاندار سمنان بر لزوم همراهی دستگاه های اجرایی با واحدهای تولیدی و صنعتی مشكل دار به منظور حفظ اشتغال موجود و افزایش اشتغالزایی در استان تصریح كرد و افزود: تقسیط و یا تعیین ساز و كار برای رفع مشكل بدهی بانكی، مالیاتی و بیمه ای واحدهای تولیدی و صنعتی استان همانند ماه های گذشته با جدیت تمام در دستور كار قرار گیرد.1398/11/01
21:39:24
5.0 / 5
1688
تگهای خبر: بانك , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
ایزو وب
ISO Web