فولكس واگن همچنان می تازد

فولكس واگن همچنان می تازد

ایزو وب: شركت خودروسازی فولكس واگن آلمان اعلام نموده كه در سال ۲۰۱۹ میلادی، ۱۰.۸ میلیون دستگاه در بازارهای جهانی فروخته است كه در مقایسه با سال پیش از آن روندی افزایشی را تجربه كرده است.


به گزارش ایزو وب به نقل از ایسنا، فولكس واگن بدون شك یكی از بزرگترین خودروسازان جهان به حساب می آید كه بزرگترین سهم فروش خودرو در بازار كشورهای اروپایی را به خود مختص كرده است.
گروه صنعتی فولكس واگن آلمان اخیرا اعلام نموده است كه در سال ۲۰۱۹ میلادی، ۱۰.۸ میلیون دستگاه در بازارهای جهانی فروخته است كه در مقایسه با سال ۲۰۱۸ میلادی با یك رشد و افزایش ۰.۹ درصدی روبرو شده است.
بر مبنای آمار و گزارش های انتشار یافته، تعداد خودرو های سبك تجاری این خودروساز آلمانی در بازارهای جهانی سال ۲۰۱۹ كمتر از سال های قبل شده است.
هربرت دیاس، مدیر گروه صنعتی و خودروسازی فولكس واگن، در این خصوص تصریح كرد كه میزان فروش و عملكرد این شركت نسبت به سال ۲۰۱۸ میلادی افزایش پیدا كرده و روندی رو به رشد را تجربه كرده است.
او همینطور پیشبینی و برآورد كرده است كه درآمد این شركت در سال مالی آینده ۵ درصد رشد خواهد نمود. همینطور میزان فروش آن هم برای محصولات مختلف حدودا ۶.۵ درصد تا ۷.۵ درصد افزایش خواهد یافت.1398/10/22
19:16:00
5.0 / 5
1583
تگهای خبر: آینده , بازار , تجاری , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
ایزو وب
ISO Web