ابلاغ بخشنامه روش اجرای طرح های جدید و نیمه تمام دستگاه های اجرایی توسط جهانگیری

ابلاغ بخشنامه روش اجرای طرح های جدید و نیمه تمام دستگاه های اجرایی توسط جهانگیری

ایزو وب: معاون اول رئیس جمهور، اصلاحیه بخشنامه اجرایی «نحوه اجرای طرح های جدید، نیمه تمام، آماده و یا در حال بهره برداری دستگاه های اجرایی» را ابلاغ نمود.


به گزارش ایزو وب به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیئت دولت، هیئت وزیران در جلسه ۸ دی ۱۳۹۸ به منظور برطرف نمودن محدودیت های به وجود آمده در بخشنامه اجرایی قانون بودجه سال ۱۳۹۸ كل كشور درباب «نحوه اجرای طرح های جدید، نیمه تمام، آماده و یا در حال بهره برداری دستگاه های اجرایی» و استفاده كامل از ظرفیت های این قانون و توان بخش خصوصی، بخشنامه مذكور را اصلاح كرد.
توسعه كمك های دولت به انواع حمایت ها از بخش خصوصی در اجرای طرح های عمرانی، افزایش اختیارات دولت در زمینه نحوه تخصیص كمك های سوژه این بخشنامه در فصول مختلف بودجه ای و مناطق و نیز توسعه دامنه طرح های مشمول آن از اهداف این تصمیم به حساب می آید.
مطابق قانون بودجه سال ۱۳۹۸ دستگاه های اجرایی مكلفند از محل منابع بودجه كل كشور و دارایی های خود، تمهیدات لازم را برای اجرای طرح های جدید، نیمه تمام و آماده بهره برداری و یا در حال بهره برداری بوسیله انعقاد قرارداد واگذاری و یا مشاركت با بخش های خصوصی، تعاونی و شهرداری ها و دهیاری ها با اولویت بخش های خصوصی و تعاونی فراهم آورند.
منبع:

1398/10/14
13:23:24
5.0 / 5
1450
تگهای خبر: توسعه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
ایزو وب
ISO Web