همكاری سازمان صداوسیما و بنیاد ملی نخبگان برای رفع نیازهای فنی و محتوایی

همكاری سازمان صداوسیما و بنیاد ملی نخبگان برای رفع نیازهای فنی و محتوایی

به گزارش ایزو وب معاون فضای مجازی سازمان صدا و سیما حوزه های فنی و محتوایی را همچون نیازمندی های این سازمان نام برد و اضافه كرد: با امضای تفاهم نامه با بنیاد ملی نخبگان امیدواریم هسته های نخبگانی در جهت رفع نیازمندی های این سازمان اقدام نمایند.


به گزارش ایزو وب به نقل از ایسنا، دكتر محمد شریف خانی امروز در مراسم امضای تفاهم نامه در بنیاد ملی نخبگان با اشاره به اجرای دوره چهارم طرح احمدی روشن، اضافه كرد: در این طرح هسته های نخبگانی با هدایت یك استاد نخبه بر روی محصول فناورانه فعالیت می نمایند و جامعه نخبگانی نیز در چارچوب این طرح در حوزه رفع نیازها پروژه هایی را اجرایی خواهند كرد.
وی با تاكید بر اینكه امروزه هسته های نخبگانی در لایه های حاكمیتی نیز وارد شده اند، اظهار نمود: با امضای این تفاهم نامه فرصت بی نظیری ایجاد می شود. چونكه یكی از ارزشمندترین سرمایه های هر سازمان دولت و خصوصی نیروهای انسانی آنها است و اگر نیروهای نخبه و زبده جذب سازمان ها شوند، سازمان ها نیز حركت های رو به جلویی خواهند داشت.
شریف خانی ایجاد حلقه واسط میان بنیاد ملی نخبگان و صدا و سیما را همچون دستاوردهای امضای این تفاهم نامه ذكر كرد و اضافه كرد: همچون نیازهای سازمان صدا و سیما، حوزه های فنی و محتوایی است و نخبگان نیز در این عرصه می توانند ما را یاری كنند و امیدوارم با امضای این تفاهم نامه در صفحه همكاری میان این سازمان و بنیاد ملی نخبگان برگ زرینی ایجاد شود.
منبع:

1398/09/04
11:41:48
5.0 / 5
1377
تگهای خبر: سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
ایزو وب
ISO Web