شاخص بورس كانال شكنی كرد

شاخص بورس كانال شكنی كرد

به گزارش ایزو وب امروز نماگر اصلی بورس تهران توانست با رشد بیشتر از ۴۰۰۰ واحد كانال ۲۶۱ هزار واحدی را بشكند و ركوردی جدید به ثبت برساند. بیشتر سهم ها در بازار سهام امروز رشد كردند.


به گزارش ایزو وب به نقل از ایسنا، امروز شاخص كل بازده نقدی و قیمتی بورس اوراق بهادار تهران ۴۲۹۴ واحد رشد كرد و در تراز ۲۶۱ هزار و ۳۹۱ واحدی ایستاد و توانست ركوردی جدید را به ثبت برساند. همینطور شاخص كل هم وزن با ۱۱۰۷ واحد رشد رقم ۶۸ هزار و ۲۷۲ واحدی را تجربه نمود.
شاخص آزاد شناور هم با ۵۰۲۸ واحد افزایش تا رقم ۲۹۶ هزار و ۴۱۱ واحد بالا رفت و شاخص بازار اول و دوم هر كدام به ترتیب ۳۸۳۸ و ۵۵۳۹ واحد افزایش یافتند.
امروز نماد شركت های فولاد مباركه اصفهان، شركت ارتباطات سیار ایران و مخابرات ایران هر كدام به ترتیب ۳۸۹، ۳۱۱ و ۲۸۴ واحد شاخصهای بازار را تقویت كردند و در طرف مقابل سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران، دادگسترعصر نوین و لابراتوار دكتر عبیدی هر كدام به ترتیب ۳۵، ۲۰ و ۱۶ واحد به كاهش شاخصهای بازار دامن زدند.
در گروه محصولات شیمیایی حجم معاملات به ۱۵۰ میلیون سهم و اوراق مالی رسید و ارزش معاملات تا رقم ۱۱۴ میلیارد تومان در این گروه بالا رفت. بار دیگر گروه محصولات شیمیایی بیشترین ارزش معاملات را به دست آوردند.
خودرویی ها بعد از گروه محصولات شیمیایی بیشترین ارزش معاملات را به دست آوردند؛ به صورتی كه با دادوستد ۴۴۰ میلیون سهم به ارزش معاملات ۱۰۹ میلیارد تومان رسید.
بعد از خودرویی ها، فلزات اساسی، سرمایه گذاری ها و بانك ها بیشترین ارزش معامله را به خود اختصاص دادند.
ارزش كل معاملات بورس تهران امروز به ۱۱۱۰ میلیارد تومان رسید كه این رقم ناشی از دست به دست شدن ۳.۳ میلیارد سهم و اوراق مالی بود. همینطور تعداد معاملات این بازار به ۳۴۵ هزار و ۵۲۳ رسید.
در فرابورس ایران شاخص كل توانست ۵۰ واحد رشد كند و تا رقم ۳۵۱۷ بالا رود. ارزش كل معاملات فرابورس تا رقم ۱۱۵۱ میلیارد تومان بالا رفت و حجم معاملات این بازار رقم دو میلیارد سهم و اوراق مالی را پشت سر گذاشت.
در بورس تهران تعداد نمادهای مثبت به ۲۵۰ و در فرابورس ایران به ۱۲۲ رسید. همینطور تعداد نمادهای منفی در بورس به ۹۲ و در فرابورس به ۸۰ رسید.1398/05/23
14:42:31
5.0 / 5
1555
تگهای خبر: بازار , بانك , بورس , سهام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
ایزو وب
ISO Web