یك مسئول نفتی عربستان مدعی شد؛

صادرات نفت عربستان افزایش نمی یابد، تثبیت صادرات 7 میلیون بشكه ای

صادرات نفت عربستان افزایش نمی یابد، تثبیت صادرات 7 میلیون بشكه ای

به گزارش ایزو وب یكی از مسئولان نفتی عربستان اعلام نمود كه این كشور می خواهد در ماه های اوت و سپتامبر امسال (مرداد-شهریور سال ۹۸) صادرات نفت خویش را كمتر از ۷ میلیون بشكه در روز نگه دارد.به گزارش ایزو وب به نقل از رویترز، یك مسئول عربستانی اعلام نمود این كشور می خواهد در ماه های اوت و سپتامبر امسال، با وجود تقاضای بالای مشتریان خود، صادرات نفت را كمتر از ۷ میلیون بشكه در روز نگه دارد تا به كاهش ذخیره سازی نفت جهان و بازگرداندن توازن به بازار نفت كمك نماید.
این مسئول اعلام نمود درخواست برای خرید نفت از شركت آرامكو عربستان در ماه سپتامبر امسال بالا بوده كه نشان دهنده شرایط مطلوب تقاضای جهانی نفت می باشد.
با این حال، عربستان تولید نفت خویش را كمتر از ۱۰ میلیون بشكه در روز و صادراتش را كمتر از ۷ میلیون بشكه در روز نگه می دارد.
مسئول مورد اشاره اظهار داشت: تقاضا در سطح جهانی و در همه مناطق قوی است، اما ما صادرات را كمتر از ۷ میلیون بشكه در روز نگه داشتیم. اگر ما تقاضای (مشتریان در) ماه سپتامبر را تأمین می كردیم، تولید روزانه مان باید به ۱۰ میلیون و ۳۰۰ هزار بشكه می رسید، چونكه تقاضا بالاتر است، اما تصمیم گرفتیم تولید و صادرات را ثابت نگه داریم.

1398/05/19
18:23:17
5.0 / 5
1474
تگهای خبر: بازار , تولید , شركت , صادرات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
ایزو وب
ISO Web