رئیس هیأت عامل ایمیدرو خواستار شد:

كنسرسیوم حفاری اكتشافی ایجاد شود

كنسرسیوم حفاری اكتشافی ایجاد شود

به گزارش ایزو وب رئیس هیأت عامل ایمیدرو اظهار داشت: كنسرسیوم تأمین تجهیزات و خدمات پیمانكاری حفاری اكتشافی ایجاد شود.


به گزارش ایزو وب به نقل از سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو)، خداداد غریب پور اظهار نمود: بخش خصوصی به حوزه اكتشاف وارد نمی گردد و شركت های بزرگ نظیر فولاد مباركه و گل گهر كه در این عرصه وارد شده و ریسك اكتشاف را پذیرفته اند، برای ما فرصت است.
وی تصریح كرد: همچون اقدامات انجام شده، واگذاری پهنه های سیستان و بلوچستان و خراسان جنوبی به شركت ملی مس برای اجرا است.
غریب پور افزود: نسبت به مبحث اكتشاف باید نگاه ملی داشت و از نگاه شركتی پرهیز شود. این در شرایطی است كه سرعت تصمیم گیری ایمیدرو بالا است.
رئیس هیأت عامل ایمیدرو در بخش دیگری از سخنانش بیان كرد: در جلسات اكتشافی باید از گزارشگری صرف درباره پهنه ها، به سمت عرضه خلاقیت ها، نوآوری ها، عرضه پدیده های برجسته و ایده های مطلوب برویم.
وی ادامه داد: رویكرد سیاست گذاری، ایده پردازی و تعیین استراتژیك در نشست های اكتشافی پررنگ تر شود. همینطور باید تلاش نماییم در این جلسات به چشم انداز اكتشاف پرداخته شود و تا موفق تر و كیفی تر به اهداف ایمیدرو دست یابیم.
رئیس هیأت عامل ایمیدرو با اشاره به اینكه آموزش تنها مربوط به كارشناسان سازمان نیست، خاطرنشان كرد: مدیران هم احتیاج به آموزش دارند و می توان از اساتید دانشگاهی برای به روز كردن اطلاعات بهره برد.1398/03/12
15:35:04
5.0 / 5
1713
تگهای خبر: آموزش , تجهیزات , توسعه , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
ایزو وب
ISO Web