سازمان هواپیمایی كشوری اعلام كرد؛

انجام بیشتر از ۸ هزار و ۹۰۰ پرواز نوروزی تا ۷ فروردین

انجام بیشتر از ۸ هزار و ۹۰۰ پرواز نوروزی تا ۷ فروردین

به گزارش ایزو وب سازمان هواپیمایی كشوری از انجام بیشتر از ۸ هزار و ۹۱۵ پرواز نوروزی تا ۷ فروردین ماه اطلاع داد.به گزارش ایزو وب به نقل از سازمان هواپیمایی كشوری، رضا جعفرزاده مدیر روابط عمومی این سازمان اظهار داشت: از ۸ هزار و ۹۱۵ پرواز انجام شده، ۶ هزار و ۳۲۴ پرواز داخلی و ۲ هزار ۵۷۸ پرواز خارجی بوده است.
وی اضافه كرد: فرودگاه امام (ره) با انجام هزار و ۷۳۴ پرواز پرترافیك ترین فرودگاه در پروازهای بین المللی و فرودگاه مهرآباد هم در پروازهای داخلی شاهد بیشترین حجم پرواز بوده است.
جعفرزاده تعداد پروازهای عبوری در این ایام تا ۷ فروردین ماه را ۱۳ هزار و ۳۲۵ پرواز ذكر كرد.
مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی كشوری به مسافران سفارش كرد برای خرید بلیت از راه منابع معتبر شامل دفاتر خدمات مسافرت هوایی و ۱۵۰ سایت معتبر فروش بلیت الكترونیكی كه فهرست آنها بر روی پرتال سازمان هواپیمایی كشوری قابل دسترسی است اقدام نمایند.
وی با اشاره به اینكه امكان اعتبار سنجی بلیت هواپیما از راه سایت سازمان هواپیمایی كشوری و انجمن شركت های هواپیمایی فراهم است، بر ضرورت مدیریت بیشتر شركتهای هواپیمایی بر نحوه توزیع بلیت هواپیما تصریح كرد و از شركت های هواپیمایی خواست هرگونه تخلف و سودجویی را به سازمان هواپیمایی كشوری گزارش كنند.
مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی كشوری همینطور از مسافران خواست هرگونه تخلف را از راه سایت سازمان www.cao.ir گزارش كنند تا برخورد لازم صورت گیرد.

1398/01/08
14:26:03
5.0 / 5
1502
تگهای خبر: خدمات , سازمان , سایت , سود
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
ایزو وب
ISO Web