در بیستمین روز تعطیلی دولت صورت گرفت؛

تجمع اعتراضی صدها كارمند آمریكایی به تعطیلی دولت

تجمع اعتراضی صدها كارمند آمریكایی به تعطیلی دولت

به گزارش ایزو وب در بیستمین روز تعطیلی دولت فدرال آمریكا صدها كارمند تعلیق شده فدرال، درحالی كه فریاد می زدند ما دستمزد خویش را می خواهیم، مقابل كاخ سفید تظاهرات كردند.به گزارش ایزو وب به نقل از مهر به نقل از رویترز، در بیستمین روز تعطیلی دولت فدرال آمریكا به دلیل درخواست تامین دیوار مرزی توسط رییس جمهور ترامپ، صدها كارمند تعلیق شده فدرال، درحالی كه فریاد می زدند ما دستمزد خویش را می خواهیم، مقابل كاخ سفید تظاهرات كردند.
معترضان در سرمای شدید هوا فریاد می زدند: تعطیلی دولت را متوقف كنید! تظاهرات كنندگان در این تجمع اعتراضی كه توسط اتحادیه های كار سازماندهی شده بود، مسیر دفتر مركزی ای اف ال-سی آی او تا خیابان ۱۶۰۰ پنسیلوانیا، را با در دست داشتن پلاكاردهای «ترامپ تعطیلی دولت را خاتمه بده» و «این اعتصاب نیست – ما می خواهیم كار كنیم»، را طی كردند.
با تعطیلی یك چهارم دولت آمریكا، بعد از اختلاف ترامپ با دموكرات های كنگره در مورد بودجه ۵.۷ میلیارد دلاری برای ساخت دیوار مرزی با مكزیك، به حدود ۸۰۰ هزار كارمند گفته شده است كه فعلا در خانه بمانند یا بدون دستمزد كار كنند.
ترامپ در كمپین انتخاباتی ۲۰۱۶ خود قول داد و بارها و بارها ادعا نمود كه مكزیك هزینه ساخت دیوار را پرداخت خواهد نمود. اما حالا گفته است برای بازگشایی مجدد دولت، هیچ قانون بودجه ای را كه شامل بودجه ساخت دیورا مرزی نباشد، امضا نخواهد كرد.
یكی از معترضان به رویترز اظهار داشت: واضح است كه دولت فعلی هیچ دركی از افراد معمولی و زندگی واقعی ندارد در غیر اینصورت آنها این كار را نمی كردند.
با آخر هفته سوم، تعطیلی كنونی دولت، دومین تعطیلی طولانی دولت از اواسط دهه ۱۹۷۰ تا كنون شد. ترامپ گفته است در صورتیكه مطابق میل او انجام نشود، می تواند به همین صورت برای ماه ها و سال ها ادامه دهد.

1397/10/21
21:48:03
5.0 / 5
1894
تگهای خبر: سازمان , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
ایزو وب
ISO Web