تاكید شریعتمداری بر شفاف سازی در وزارت تعاون در فراكسیون ولایی

تاكید شریعتمداری بر شفاف سازی در وزارت تعاون در فراكسیون ولایی

ایزو وب: سخنگوی فراكسیون نمایندگان ولایی اظهار داشت: وزیر تعاون در جلسه این فراكسیون شفاف سازی را راهبردش خواند كه بر این اساس كلیه اطلاعات لازم در اختیار مردم قرار خواهد گرفت.


به گزارش ایزو وب به نقل از ایسنا، سیدحسین نقوی حسینی در توضیح جلسه امروز فراكسیون نمایندگان ولایی اظهار داشت: این جلسه با حضور آقای شریعتمداری وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی برگزار گردید كه در ابتدای آن اعضای فراكسیون به بیان نكاتی درباره ضرورت هدایت و مدیریت دقیق تامین اجتماعی و حفظ حقوق كارگران بعنوان حق الناس و پیشگیری از دست اندازی دولت به حقوق كارگران پرداختند.
به قول وی، در این نشست نمایندگان بر حمایت و تقویت بخش تعاونی ها، كارآمدسازی آنها بعنوان زمینه ساز اشتغال تاكید كرده و از شریعتمداری برای شفاف سازی در حوزه كاری شستا و اعلام اسامی هیات مدیره شركت ها قدردانی نمودند.همچنین خواهان استفاده از مدیران توانمند، كارآمد و آشنا به كار در این وزارتخانه و پرداختن جدی به اشتغالزایی شدند.
نقوی حسینی افزود: اعضای فراكسیون در این نشست بر همسان ‎سازی حقوق بازنشستگان و اجرای مصوبه مجلس در برنامه ششم توسعه در كنار توجه بر شرایط سخت بازنشستگان و در نظر گرفتن بسته های حمایتی برای آنها تاكید نمودند.
سخنگوی فراكسیون نمایندگان ولایی با اشاره به توضیحات وزیر تعاون اظهار داشت: آقای شریعتمداری هم با تشكر از اعتماد مجلس، كار وزارتخانه تحت مدیریتی خویش را خیلی گسترده و متنوع خواند و بیان كرد كه سیاستگذاری آنها در حوزه پتروشیمی به سمت تشكیل هلدینگ های بزرگ و موثر است تا وضعیت شركت ها از این شرایط پخش و گستردگی به لحاظ مدیریتی خارج شود كه این شامل فعالیت های فولادی، سیمان و... هم می گردد.
وی ادامه داد: همینطور وزیر تصریح كرد كه شفاف سازی راهبرد آن هاست كه ادامه خواهد داشت بنابراین كلیه اطلاعات لازم در اختیار شهروندان و مردم قرار خواهد گرفت. نتایج خوبی به دست آمده بنابراین كلیه معاملات طی سه ماه آینده علنی می گردد چون اصل بر شفافیت است.
نقوی حسینی در انتها اظهار داشت كه وزیر تعاون در این نشست اعلام نمود كه در سال های ۹۷ و ۹۸ شرایط متفاوت می باشد بنابراین باید اولویت های بودجه ای هم متفاوت باشد. ما با درخواست پرداخت مطالبات تامین اجتماعی مواجه هستیم كه اگر مطالبات پرداخت نشود چگونه تعهدات بیمه ای را می گردد انجام داد پس باید ترتیبات آنها در بودجه ۹۸ دیده و تصویب شود.1397/09/11
14:34:13
5.0 / 5
1864
تگهای خبر: آینده , توسعه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
ایزو وب
ISO Web