سردار رحیمی خبر داد

احضار ۸۵۰ نفر در ارتباط با پرونده های كلان اقتصادی، تشكیل پرونده درباره قاچاق و احتكار كاغذ

احضار ۸۵۰ نفر در ارتباط با پرونده های كلان اقتصادی، تشكیل پرونده درباره قاچاق و احتكار كاغذ

ایزو وب: فرمانده انتظامی تهران بزرگ از احضار بیش از ۸۵۰ نفر در ارتباط با پرونده های واگذار شده به پلیس آگاهی در حوزه سكه و ارز اطلاع داد.به گزارش ایزو وب به نقل از ایسنا، سردار حسین رحیمی در حاشیه اجرای طرح دستگیری سارقان شهر تهران كه قبل از ظهر امروز در مقر پلیس آگاهی تهران برگزار گردید در پاسخ به پرسشی درباره پرونده احتكار كاغذ در یكی از انبارها اظهار نمود: پرونده مربوط به كاغذ، دو سه روزی است كه به پلیس آگاهی ارجاع شده و در این زمینه پرونده ای تشكیل شده و رسیدگی به مبحث در دستور كار است كه بزودی جزئیات بیشتری از آن اطلاع رسانی خواهد شد.

وی درباره نظارت بر انبارها و محل های دپوی اجناس هم اظهار داشت: در این زمینه هم اقداماتی انجام شده و ما هم بر این انبارها نظارت داریم كه جزئیات آن را طی روزهای آتی اطلاع رسانی خواهیم كرد.

رحیمی همینطور درباره آخرین اقدامات پلیس در بازار سكه و ارز هم تصریح كرد: این مورد جزو پرونده های جدی پلیس آگاهی است و حدود هشت پرونده مهم از جانب دستگاه قضایی برای رسیدگی در اختیار پلیس قرار گرفت.

رحیمی اضافه كرد: در همین راستا بالغ بر ۸۵۰ نفر در ارتباط با این پرونده های بزرگ احضار شدند كه البته توجه داشته باشید كه این افراد احضار شده و به معنای بازداشت یا دستگیری آنان نیست. از این تعداد چندین نفر زندانی شده و چندین نفر دیگر هم در مرحله صدور رأی قرار دارند.

رحیمی درباره برخورد پلیس با قاچاق هم اظهار داشت: برخود با قاچاق همواره جزو اولویت های پلیس بوده و امسال هم با عنایت به اینكه مقام معظم رهبری تاكید ویژه ای بر آن دارند پلیس هم به صورت جدی رسیدگی به این مسائل را در دستور كار خود قرار داده و اقدامات خوبی هم انجام شده است.
1397/05/23
12:51:02
5.0 / 5
1707
تگهای خبر: اقتصاد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
ایزو وب
ISO Web