ساعت ۲۴ سه شنبه

یارانه تیرماه با معوقه خانواده های هدف واریز می گردد

یارانه تیرماه با معوقه خانواده های هدف واریز می گردد

ایزو وب: یارانه نقدی تیرماه به روال ماه های قبل در ساعت ۲۴ روز ۲۶ تیرماه واریز خواهد شد.به گزارش ایزو وب به نقل از ایسنا، یارانه تیرماه هشتاد و نهمین مرحله از پرداخت یارانه های نقدی است كه به ازای هر نفر ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومان به حساب سرپرستان خانوار واریز می گردد.

بر اساس قانون بودجه سال ۱۳۹۶ از سال قبل هر ماه مبلغی بعنوان حداقل مستمری خانوارهای مددجویان تحت حمایت كمیته امداد امام خمینی و سازمان بهزیستی به همراه یارانه های نقدی پرداخت می گردد. این مبلغ بر مبنای منابع تعیین شده از محل اجرای قانون هدفمندی یارانه ها است كه برای سال جاری هم ادامه پیدا كرد.

در سال قبل حدود ۴۰۰۰ میلیارد تومان برای پرداخت مبلغ حداقل مستمری خانوارهای هدف در قانون بودجه تعیین شد و از این رو هر ماه به همراه مبلغ یارانه نقدی برای خانوارهای یك نفره ۹۵ هزار تومان، دو نفره ۱۸۹ هزار تومان، خانوار سه نفره ۲۵۳ هزار تومان، خانوارهای چهارنفره ۳۳۷ هزار تومان و خانوار پنج نفره و بیشتر ۳۶۵ هزار تومان پرداخت گردید.

این در حالی است كه در قانون بودجه سال جاری مبلغ تعیین شده برای پرداخت خانواده های هدف حدود ۷۰۰۰ میلیارد تومان تعیین شده است كه ۳۰۰۰ میلیارد تومان نسبت به سال قبل افزایش دارد كه به تبع آن حداقل مستمری دریافتی این خانوارها هم افزایش خواهد یافت. بر اطلاعات دریافتی از سازمان هدفمندی یارانه ها مقرر است همراه با یارانه تیرماه تغییرات در افزایش پرداختی مستمری اعمال شود و معوقات سه ماه گذشته كه اختلاف بین مبالغ جدید و سال قبل است هم پرداخت خواهد شد.
1397/04/25
13:16:19
5.0 / 5
1649
تگهای خبر: سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
ایزو وب
ISO Web