در دیدار با مدیر بندر باكو توافق شد؛

روابط تجاری بنادر ایران و باكو افزایش یافت

روابط تجاری بنادر ایران و باكو افزایش یافت

به گزارش ایزو وب معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی از رایزنی برای افزایش روابط تجاری و حمل و نقل بین بنادر ایران و بندر باكو و همچنین فعال تر شدن ترانزیت كالا در مسیر كریدور شمال به جنوب اطلاع داد.به گزارش ایزو وب به نقل از سازمان بنادر و دریانوردی، هادی حق شناس با اشاره به حضور هیات ایرانی در اجلاس بین المللی بنادر تجاری و لنگرگاه ها در باكو، اظهار داشت: حضور در همایش یاد شده فرصت مناسبی برای بیان ظرفیت بنادر كشور بود. خیلی از سرمایه گذاران با ظرفیت بنادر ایران آشنا نیستند بنابراین حضور فعالانه ایران در رخدادهای بین المللی به توسعه روابط و همكاری های مشترك كمك می نماید.
وی با اشاره به اینكه در اجلاس بین المللی بنادر و لنگرگاه ها در باكو، عوامل توسعه و افزایش كارایی بنادر مورد بحث و بررسی قرار گرفت، اظهار نمود: راهكارهای افزایش حجم تجارت بین بنادر، جستجوی بهترین مسیرهای حمل و نقلی و انتقال تجربیات از دیگر مواردی بود كه در این همایش عنوان شد.
حق شناس اظهار داشت: در یكی از پنل های همایش بنادر و لنگرگاه ها، مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی حضور داشت و در ارتباط با عوامل توسعه و مدل هایی كه منجر به بهبود كارایی بنادر می شود، صحبت كرد.
وی اظهارداشت: در حاشیه همایش بنادر و لنگرگاه ها با مدیر بندر باكو ملاقاتی داشتیم تا شاهد افزایش روابط تجاری و حمل و نقل بین بنادر ایران و بندر باكو باشیم چراكه این مورد می تواند برای رونق بیشتر بنادر شمالی كشور بسیار اثرگذار باشد.
معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی اضافه كرد: در ملاقات مسئولان سازمان بنادر و دریانوردی با مدیر بندر باكو فعال تر شدن ترانزیت كالا در مسیر كریدور شمال به جنوب مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
 

1397/02/22
17:50:22
5.0 / 5
1799
تگهای خبر: توسعه , سازمان , تجاری , كالا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
ایزو وب
ISO Web