رونق تولید و اشتغال در شهرها با حمایت بانك شهر از جوانان

رونق تولید و اشتغال در شهرها با حمایت بانك شهر از جوانان

ایزو وب: رئیس كمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی اعلام نمود كه حمایت های بانك شهر سبب رونق تولید و اشتغال جوانان در شهرهای مختلف كشور و بخصوص كلان شهرها شده است.به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر و به نقل از مركز ارتباطات و روابط عمومی بانك شهر، محمدجواد كولیوند رئیس كمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی ضمن بیان مطلب فوق اظهار داشت: خوشبختانه طی چند سال قبل منابع مالی این بانك در اختیار فضای تولید و اشتغال قرار داشته است.
وی با اشاره به اینكه برای داشتن شهری با اقتصادی پویا باید زیرساخت های آن تامین گردد، اضافه كرد: بانك شهر توانسته باكمك شهروندان، سرمایه های آنان را در پشتیبانی از پروژه های عمرانی و فرهنگی شهرهای خود سرمایه گذاری كند.
رئیس كمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینكه امروز، سپرده های مردم در بانك ها در حوزه زمین و مسكن خرج می گردد كه این مورد كشور را با مشكل مواجه كرده، اضافه كرد: در این شرایط، بانك شهر ریل سپرده گذاری را به سمت تولید برده است و توسعه كشور را دنبال می كند كه جای قدردانی دارد.
كولیوند در ادامه با اشاره به نیاز مدیریت شهری كشور به یك بانك تخصصی اظهار داشت: بانك شهر اكنون توانسته با كمك حمایت های شهروندان و توان نیروهای جوان، متعهد و متخصص خود بعنوان پشتوانه ای محكم برای مدیریت شهرهای مختلف كشور باشد.

1396/11/17
15:33:30
5.0 / 5
2739
تگهای خبر: بانك , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
ایزو وب
ISO Web