اپ ایراندک هفته آینده عرضه می شود

اپ ایراندک هفته آینده عرضه می شود

به گزارش ایزو وب، رئیس پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران از همکاری این پژوهشگاه با شبکه ۴ اطلاع داد و اظهار داشت: بر این اساس جلسات دفاعیه، پخش عمومی می شود.


به گزارش ایزو وب به نقل از ایسنا، محمد حسن زاده امروز در دومین همایش مدیران مراکز آپا که در دانشگاه الزهرا برگزار شد، ضمن اشاره به جایگاه این پژوهشگاه در کشور، اظهار نمود: موفق به کسب رتبه چهارم کشوری در ۱۰ دوره ارزیابی خدمات الکترونیکی شده ایم.
وی ادامه داد: برای مردمی سازی و ترویج رساله نویسی با شبکه چهار صدا و سیما رویدادی را برگزار کردیم که بر مبنای آن جلسات دفاعی دانشجویان پخش عمومی می شود.
حسن زاده ضمن اشاره به لابراتوار روبوداک این سازمان، اظهار داشت: درحال تسری دادن خدمات این لابراتوار رباتیکی به سامانه های متصل به ایرانداک هستیم.
وی ضمن اشاره به چالش های حکمرانی فناوری اطلاعات، اظهار داشت: این چالش ها شامل چالش های بیرونی و امنیت یکپارچه داده ها است که برای رفع چالش ها تدابیری چون تمرکز و تقویت توانمندی ها، سیاست جبران خدمت، جایگزینی چاره ها، ایجاد ارتباط بین پژوهش و توسعه فناوری و ایجاد تعادل بین درون سپاری و برون سپاری اتخاذ شده است.
حسن زاده از برگزاری نخستین المپیاد معماهای ریاضی و منطقی در این سازمان اطلاع داد و اظهار داشت: همچنین، دبیرخانه شهرهوشمند ایران در این سازمان مستقر شده است، علاوه بر اینها برگزاری پنجمین کنفرانس هوشمندسازی در آبان و برگزاری مراسم اعطای هشتمین جایزه ملی فناوری اطلاعات را دستور کار داریم.
رئیس پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران، افزود: اپ موبایل ایرانداک تا هفته آینده وارد بازار می شود و امیدوار هستیم میلیونها نفر آنرا نصب کنند.
وی بیان نمود: حکمرانی فناوری اطلاعات اگر مورد توجه قرار نگیرد، سازمان ها نمی توانند خویش را با انقلاب صنعتی چهارم همگام کنند، ایرانداک تلاش می کند تا در کنار شما باشد.
منبع:

1403/04/13
09:48:03
5.0 / 5
66
تگهای خبر: آینده , بازار , توسعه , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
ایزو وب
ISO Web