۱۵ سال همراهی و خدمت؛

بانک شهر موفق ترین بانک خصوصی در حوزه ارزی

بانک شهر موفق ترین بانک خصوصی در حوزه ارزی

به گزارش ایزو وب، بانک شهر بعنوان موفق ترین بانک خصوصی در حوزه ارزی، طی ۲ سال گذشته توانسته نقش تأثیرگذار و سهم بزرگی در رفع نیازهای ارزی مشتریان شبکه بانکی ایفا کند.


به گزارش ایزو وب به نقل از مهر، بانک شهر بعنوان موفق ترین بانک خصوصی در حوزه ارزی، طی ۲ سال گذشته توانسته نقش تأثیرگذار و سهم بزرگی در رفع نیازهای ارزی مشتریان شبکه بانکی ایفا کرده و رتبه دوم این حوزه در بین تمامی بانکهای کشور را از آن خود کند. "افتتاح انواع حساب های ارزی"، "صدور حواله های ارزی"، "ثبت بروات اسنادی"، "صدور انواع ضمانتنامه"، "صدور گواهی تمکن مالی"، فروش اسعار خارجی در چارچوب بانکی و نیمایی و از محل ارزهای صادراتی در دسترس و … بخشی از خدمات عرضه شده از جانب شعب بانک شهر بوده که توانسته جایگاه این بانک را در مجموع فعالیتهای ارزی کشور ارتقا دهد. این بانک طی سالهای اخیر هم عهده دارِ مسئولیت های خطیر و متنوع، به جهتِ تسهیلِ اموراتی نظیرِ "جریانِ جابجایی ارزی کشور"، "فرآیند واردات کالا‏‏ / خدمت" و … بوده است.
تأمین منابع ارزی مورد نیاز (نیکویی و نیمایی) از محلِ ارزهای عرضه شده توسط بانک مرکزی، عرضه کنندگان بزرگ بازار، صادرکنندگان بزرگ و ارز آور، صنایع فولادی و سایر عرضه دهندگانِ خدمت موصوف به منظور اجابتِ درخواست های مشتریان معزّز بانک شهر، شاهد رشدِ چشمگیر در شبکه بانکی بوده، به نحوی که طی بازه زمانی ۲۴ ماه اخیر، فعالیت این حوزه در قسمت تأمین منابع ارزی برای واردات کالاهای اساسی، دارو و تجهیزات پزشکی، منجر به ایجادِ سهم اصلی در تأمین و فروش ارز در شبکه بانکی‏‏-نیکوئی گردیده است. همینطور نسبت به دوره های مشابه گذشته در قسمت بازار ثانویه با گذر از سایر بانکهای رقیب منجر به کسب رتبه نهایی دوم شبکه ارزی کشور شده است.
به منظور پشتیبانی از توسعه ناوگان حمل و نقل ریلی که سبب ایجاد رفاه در سطح جامعه و پیشران هوای پاک در جوامع شهری می گردد، پذیرش عاملیت فاینانس طرح ۶۳۰ دستگاه واگن متروی تهران در بانک شهر انجام گرفت و تابحال فرآیند اجرایی طرح شروع شده است.
پذیرش عاملیت فاینانس قطار شهری شهر های تبریز و کرج به منظور تکمیل خطوط مترو و واردات واگن هم در دست اقدام است.
با عنایت به ضرورت ایجاد هوای پاک در کلان شهرها، شهرداری تهران با عاملیت بانک شهر موفق به انعقاد قرارداد با طرف چینی شده که مقرر گردیده مشروط به دریافت مجوزهای لازم از بانک مرکزی تأمین ۱۰.۰۰۰ تاکسی انرژی نو، اتوبوس برقی (۱۲ متر)، اتوبوس CNG به طول ۱۸ متر، مینی بوس، موتور سیکلت برقی با عاملیت بانک شهر صورت گیرد


منبع:

1402/11/15
22:41:03
5.0 / 5
219
تگهای خبر: بازار , بانك , تجهیزات , توسعه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
ایزو وب
ISO Web