ویندوبونا؛

دارایی های گازپروم روسیه در اتریش حراج می شود

دارایی های گازپروم روسیه در اتریش حراج می شود

به گزارش ایزو وب، رسانه های اتریشی گزارش دادند که مقرر است دارایی های شرکت زیر مجموعه گازپروم روسیه در این کشور به مزایده گذاشته شود.


به گزارش ایزو وب به نقل از مهر به نقل از ویندوبونا، مقرر است امروز دارایی های شرکت زیر مجموعه گازپروم روسیه در اتریش به مزایده گذاشته شود. به قول گئورگ اونگر، وکیل شرکت زیر مجموعه گازپروم، بعد از انحلال این شرکت به خاطر توقف صادرات گاز به اروپا، مقرر است تعداد ۲۴۰ عدد از دارایی های گازپروم در روسیه به مزایده گذاشته شود.

همچون این دارایی ها مبلمان، تابلوهای نقاشی و برخی نقشه های در ارتباط با امپراطوری روسیه در دفتر گازپروم است. مقرر است این مزایده به صورت برخط برگزار گردد و نهاد برگزار کننده اعلام نموده که هر شخص حقیقی یا حقوقی امکان شرکت در این مزایده را خواهد داشت. از دیگر اقلامی که در این مزایده به فروش می رسد نقشه خطوط لوله انتقال گاز در اروپا است که می تواند نگاه بهتری را نسبت به شبکه توزیع گاز در اروپا برای خریدار فراهم آورد. رسانه های اتریشی می گویند برخی تابلوهای نقاشی موجود در دفتر گازپروم هم از ارزش هنری برخوردار می باشند چون که توسط هنرمندان برجسته ای کشیده شده اند.

1402/03/05
14:20:20
5.0 / 5
278
تگهای خبر: شركت , صادرات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
ایزو وب
ISO Web