بررسی برنامه وزیر پیشنهادی نفت در کمیسیون اقتصادی

بررسی برنامه وزیر پیشنهادی نفت در کمیسیون اقتصادی

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از بررسی برنامه و صلاحیت وزیر پیشنهادی نفت در جلسه امروز این کمیسیون آگاهی داد.


غلامرضا مرحبا در گفت و گو با ایسنا با اشاره به جلسه امروز ( سه شنبه) این کمیسیون که با حضور وزیر پیشنهادی نفت برگزار شد، اظهار داشت: با حضور اوجی، نمایندگان عضو کمیسیون اقتصادی مباحثی را در حوزه سهمیه ایران در اوپک، استفاده از میدان های نفتی مشترک با همسایگان، فروش نفت در وضعیت تحریمی، هدفمندی یارانه ها، بهره برداری از نفت خزر، توسعه مناطق نفت خیز، توسعه تکنولوژی صنعت نفت و تعیین تکلیف و نحوه برخورد با شرکت هایی خارجی که به قراردادهای خود پایبند نبوده اند و پروژه ها را نیمه تمام رها کرده اند مطرح نمودند.
وی فزود: موضوع ایجاد زنجیره ارزش در فرآورده های نفتی همچون مواردی بود که در نشست با وزیر پیشنهادی نفت مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
مرحبا افزود: در ادامه نشست های بامداد امروز کمیسیون اقتصادی، وزیر پیشنهادی نیرو نیز با حضور مجدد در کمیسیون به سوالات باقی مانده نمایندگان پاسخ های لازم را ارائه کرد، کمیسیون اقتصادی برمبنای بخشنامه داخلی مجلس شورای اسلامی گزارشی را درباب وزرای پیشنهادی اقتصادی به صحن علنی ارائه می کند.1400/05/26
16:25:23
5.0 / 5
221
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
ایزو وب
ISO Web