بررسی گزارش تخلفات اجرائی قانون چک در کمیسیون اقتصادی

بررسی گزارش تخلفات اجرائی قانون چک در کمیسیون اقتصادی

ایزو وب: سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از بررسی گزارش تخلفات اجرای این قانون در جلسه امروز این کمیسیون آگاهی داد.


غلامرضا مرحبا در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: در جلسه امروز کمیسیون اقتصادی قرار بود فهرست اعضای پیشنهادی کابینه به کمیسیون ارائه شود و بررسی برنامه وزرای پیشنهادی در دستور کار قرار گیرد که این فهرست ارائه نشد و ما به دستور کار عادی کمیسیون برگشتیم.
وی ادامه داد: در جلسه امروز طرح مالیات بر عایدی سرمایه با حضور دستگاه های مرتبط مورد بررسی قرار گرفت. نمایندگان دستگاهها نظرات کارشناسی خودرا ارائه کرده، در مورد حجم و نوع تراکنش هایی که باید به سازمان مالیاتی ارسال شود و همچنین رویکرد قانون که تنظیم گری برای سرمایه های غیر مولد یا درآمدی باشد مباحثی عنوان شد و در نهایت به مرکز تحقیقات ماموریت داده شد تا اختتام هفته ویرایش نهایی متن قانون را به کمیسیون ارائه کند تا بررسی نهایی صورت گیرد.
مرحبا افزود: همین طور در جلسه امروز گزارش نظارتی تخلفات مربوط به اجرای قانون چک قرائت شد، نماینده بانک مرکزی توضیحاتی ارائه کرد و قرار شد استعلاماتی از دستگاه های دیگر گرفته شود. باتوجه به شرایط خاص کرونا و این که برخی تاخیرها در اجرای قانون ممکنست به سبب تصمیمات ستاد مقابله با کرونا باشد قرار شد این مساله بررسی شود و در جلسات آتی گزارش تکمیلی ارائه شود.
بگفته سخنگوی کمیته اقتصادی این کمیسیون فردا نیز جلسه دارد و ادامه دستور خودرا پی خواهد گرفت.
منبع:

1400/05/18
10:32:19
5.0 / 5
189
تگهای خبر: اقتصاد , بانك , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
ایزو وب
ISO Web