اطلاعیه بیمه مركزی درباره سانحه اتوبوس خبرنگاران

اطلاعیه بیمه مركزی درباره سانحه اتوبوس خبرنگاران

به گزارش ایزو وب بیمه مرکزی ضمن اعلام این که تمامی تعهدات و پوشش های مترتب بیمه ای سرنشینان اتوبوس سانحه دیده خبرنگاران بدون تشریفات رایج انجام می شود، ابراز امیدواری کرد با اقداماتی همچون تقویت و نوسازی ناوگان حمل و نقل و اصلاح هندسی نقاط حادثه خیز دیگر چنین حوادثی تکرار نشود.


به گزارش ایزو وب به نقل از ایسنا، روز گذشته اتوبوس حامل خبرنگاران محیط زیست در ارومیه گرفتار سانحه شد و طی آن دو خبرنگار خبرگزاری های ایسنا و ایرنا جان باختند و سایر سرنشینان، مصدوم شدند و در جریان درمان قرار گرفتند.
به دنبال این اتفاق، وزیر اقتصاد از بیمه مرکزی خواست که روند بیمه و پرداخت خسارت این حادثه در اسرع وقت صورت گیرد.
بیمه مرکزی هم در این رابطه اطلاعیه ای به شرح زیر صادر کرد:
«بازگشت همه به سمت اوست
تقدیر الهی بر این قرار گرفت که جامعه رسانه ای کشور یک مرتبه دیگر در چرخه بی توقف "خطر و خبر" رو در روی حادثه ای دیگر قد بکشد و در ماتم ابدی دو تن از پاک ترین و شریف ترین فرزندان خود بنشیند.
بیمه مرکزی و صنعت بیمه هم همگام با سایر اقشار دیگر جامعه در این مصیبت سنگین، سوگوار است و برای روح بلند این عزیزان، آرزوی غفران الهی و برای دل بازماندگان، امید صبوری دارد.
جبران اندوهی تا این اندازه عمیق، ممکن نیست اما صنعت بیمه در راه التیام آلام صدمه دیدگان و همینطور بازماندگان این حادثه دردناک از هیچ کوششی فروگذار نخواهد کرد.
در همین راستا تمامی تعهدات و پوشش های مترتب بیمه ای سرنشینان اتوبوس سانحه دیده بدون تشریفات رایج، ایفاد خواهد شد و در صورت وجود بیمه نامه هایی نظیر بیمه زندگی و تأمین آتیه هم در پرداخت خسارات تسریع می شود.
امید است با تقویت و نوسازی ناوگان حمل و نقل، اصلاح هندسی نقاط حادثه خیز و تلاش بیشتر برای ارتقای فرهنگ راهنمایی و رانندگی، بعد از این شاهد حوادثی تا این اندازه تلخ و دردناک نباشیم».

منبع:

1400/04/04
00:05:19
5.0 / 5
200
تگهای خبر: اقتصاد , زندگی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
ایزو وب
ISO Web