مدیرعامل شركت توزیع برق لرستان:

۳۰۰ كیلومتر شبكه برق حاشیه رودخانه ها، نیازمند اصلاح هستند

۳۰۰ كیلومتر شبكه برق حاشیه رودخانه ها، نیازمند اصلاح هستند

لرستان مدیرعامل شرکت توزیع برق لرستان اظهار داشت: حدود 300 کیلومتر از شبکه های برق استان در حاشیه رودخانه ها قرار دارند.


فریدون خودنیا در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: حدود ۳۰۰ کیلومتر از شبکه های ما در حاشیه رودخانه ها قرار دارند که نیازمند اصلاح و بهینه سازی هستند.
وی اشاره کرد: این میزان اصلاح و بهینه سازی مربوط به رودخانه کشکان که تقریباً از خروجی خرم آباد تا پل دختر و حتی پس از این شهر بوده، است.
مدیرعامل شرکت توزیع برق لرستان اشاره کرد: در چند سال اخیر در امتداد اصلاح و بهینه سازی این شبکه اقدامات خوبی انجام شده است.
خودنیا افزود: در حد فاصل پل دختر تا خرم آباد اعتبارات خوبی در نظر گرفته شده و یک مناقصه خرید دکل های فوق توزیع جهت اصلاح و بهینه شبکه نیز انجام و دکل ها خریداری شده است.
وی بیان کرد: این دکل ها وارد انبار شده و به زودی عملیات اجرائی را شروع خواهیم کرد؛ طی یک برنامه یک ساله دکل های فوق توزیع و بلند در اطراف رودخانه با فاصله خیلی دور نصب می شوند.
مدیرعامل شرکت توزیع برق لرستان افزود: شبکه هایی که احتمالاً از روی رودخانه یا از کنار آنها رد می شوند را اصلاح و بهینه خواهیم کرد.
این مسئول اظهار داشت: هرچند اقدامات خوبی طی دو سال قبل انجام شده و بخش عمده ای از شبکه که نیاز به دکل نداشته آنها را جابجا کرده ایم.
خودنیا اظهار نمود: هم اکنون شبکه خوبی در کنار رودخانه ها داریم منتهی اگر این اقدامات اصلاحی صورت گیرد مشکلی نخواهیم داشت اما اعتباراتی را برای پرداخت هزینه های جاری همین پروژه ها نیاز داریم.
وی تصریح کرد: با قولی که از مدیرعامل شرکت توانیر و معاون وزیر گرفته ایم که اگر پرداخت گردد یک شبکه پایدار و تاب آوری را خواهیم داشت.1399/11/04
18:29:36
0.0 / 5
1048
تگهای خبر: شركت , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
ایزو وب
ISO Web