دبیر ستاد تنظیم بازار:

هرگونه افزایش قیمت محصولات لبنی ممنوعست

هرگونه افزایش قیمت محصولات لبنی ممنوعست

دبیر ستاد تنظیم بازار بیان کرد: بنا شد تا به انجمن صنایع لبنی تذکر جدی برای جلوگیری از افزایش قیمت ها داده شود چونکه هر گونه افزایش قیمتی بدون هماهنگی تخلف شمرده می شود.به گزارش ایزو وب به نقل از وزارت صمت، عباس قبادی در جلسه ستاد تنظیم بازار گفت: تنظیم بازار تخم مرغ باتوجه به تسهیل بهتر ورود نهاده های دام و طیور به کشور، شرایط مناسبی پیدا کرده است. همین طور بنا شد تا به انجمن صنایع لبنی تذکر جدی برای جلوگیری از افزایش قیمت ها داده شود چونکه هر گونه افزایش قیمتی بدون هماهنگی تخلف شمرده می شود.
وی با اشاره به تامین ۱۰۰ درصدی نهاده های مورد نیاز کشور، اشاره کرد: اگر دپوی کالاهای اساسی در گمرکات کشور بیش از یک ماه طول بکشد بعنوان کالای متروکه تحویل سازمان اموال تملیکی شده و وارد شبکه توزیع خواهد شد تا از بروز التهاب در بازار جلوگیری شود.
معاون بازرگانی داخلی وزارت صمت اضافه کرد: روند چشم گیر افزایش قیمت اقلام خوراکی در بازارهای جهانی بر روی بازار داخلی نیز تأثیر خواهد گذاشت اما با تدابیر در نظر گرفته شده این تغییر به حداقل میزان ممکن می رسد.
قبادی با اعلان اینکه موجودی کالاهای اساسی در کشور مناسب می باشد، اظهار داشت: هدف ستاد تنظیم بازار وفور کالا و عرضه مناسب و بموقع اقلام و کالاهای معیشتی مردم است که الحمدالله شرایط مناسبی در این عرصه داریم.
وی در ادامه درباب مرغ و تخم مرغ، بیان کرد: تولید کنندگان مرغ با سخت ترین شرایط اقتصادی تولیدات خودرا معرفی کردند و کاملاً پروسه آن مشخص است.
دبیر کارگروه تنظیم بازار اشاره کرد: امیدوار هستیم این کارگروه نقش خودرا در بخش های مختلف ایفا کند.

1399/09/18
17:14:13
5.0 / 5
1092
تگهای خبر: اقتصاد , بازار , تولید , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
ایزو وب
ISO Web