رئیس سازمان شیلات خبر داد

آغاز خرید حمایتی محصولات پرورش ماهی در دریا

آغاز خرید حمایتی محصولات پرورش ماهی در دریا

رئیس سازمان شیلات ایران اظهار داشت: با تصویب در ستاد تنظیم بازار و دستور ویژه وزیر جهاد كشاورزی از امروز خرید حمایتی محصولات پرورش ماهی در دریا شروع می شود.به گزارش ایزو وب به نقل از صدا و سیما، نبی الله خون میرزایی گفت: با تصویب در ستاد تنظیم بازار و دستور ویژه وزیر جهاد کشاورزی از امروز خرید حمایتی محصولات پرورش ماهی در دریا شروع می شود. امیدواریم با آغاز این خرید حمایتی از محصول انباشته شده در مزارع پرورش ماهی در دریا کاسته شود و تولیدکنندگان از این بابت متضرر نشوند.
وی اضافه کرد: با شیوع بیماری کووید ۱۹ از دست رفتن بازار مصرف آبزیان در هتل ها، رستوران ها و مراکز گردشگری و همین طور مختل شدن صادرات، هم اکنون بیش از ۱۵۰۰ تن محصول پرورش ماهی در دریا بصورت انباشته شده و روی دست تولیدکنندگان مانده است که با این خرید حمایتی تلاش می نماییم این مشکل را برطرف نماییم.
رئیس سازمان شیلات ایران اشاره کرد: آنالیز قیمت خرید حمایتی متناسب با سایز و شرایط محصول تنظیم شده و تیم های کارشناسی سازمان شیلات ایران، معاونت توسعه صنایع و شرکت پشتیبانی امور دام در قالب توافقی که با تولید کنندگان می کنند قیمت را اعلام می کند.
خون میرزایی افزود: امیدواریم که توافق به شکلی باشد که قیمت تنظیم شده رضایت تولیدکنندگان را به دنبال داشته باشد و از بابت این خرید حمایتی سود لازم را ببرند.

1399/04/05
20:28:55
5.0 / 5
1428
تگهای خبر: بازار , توسعه , تولید , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
ایزو وب
ISO Web