نماینده بهبهان در مجلس شورای اسلامی:

زمین خواری مشكلات فراوانی در بهبهان بوجود آورده است

زمین خواری مشكلات فراوانی در بهبهان بوجود آورده است

ایزو وب: نماینده بهبهان و آغاجاری در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: زمین خواری مشكلات فراوانی در بهبهان بوجود آورده و لازم است با آن مقابله نمود.محمد طلا مظلومی در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن تاکید بر دیدار با محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی، اظهار نمود: این دیدار به منظور بررسی و پیگیری مشکلات حوزه انتخابیه در بحث راه و مسکن صورت گرفته است.
وی اضافه کرد: بر مشکلات حوزه انتخابیه در انجام پروژه های جاده مواصلاتی بهبهان - رامهرمز، بهبهان - خیرآباد، بهبهان - آغاجاری، بهبهان - زیدون و آغاجاری - امیدیه تاکید شده است.
نماینده بهبهان و آغاجاری در مجلس شورای اسلامی به اهمیت جاده های روستایی و برقراری زیرساخت لازم برای ارتباط به این شهرستان اشاره نمود و اظهار داشت: باید مقدمات لازم در جهت بهسازی و تعریض جاده های روستایی صورت گیرد.
مظلومی در ادامه خاطرنشان کرد: متأسفانه در بهبهان زمین خواری مشکلات بسیاری را برای مردم به وجود آورده است که باید اقدام های پیشگیرانه در این حوزه تشدید یابد.
مظلومی موقعیت دو شهرستان «بهبهان» و «آغاجاری» را از لحاظ ترانزیتی و جاده های پرتردد شرح داد و اظهار داشت: بالا بردن ضریب ایمنی از لحاظ روشنایی و نصب گارد ریل برای پیشگیری از حوادث احتمالی نیازهای اولیه راه سازی در این منطقه است که باید به صورت فوری به آن اهتمام جدی صورت گیرد.
نماینده بهبهان و آغاجاری به وضعیت کم برخورداری شهرستان آغاجاری اشاره نمود و اضافه کرد: مشکل ابطال زمین های واگذار شده تعاونی برق به مردم با رایزنی و موافقت وزیر متبوع زمین های مذکور به مردم باردیگر واگذار می شود.
وی در ادامه بیان نمود: جاده های شهر منصوریه تعریض خواهد شد و اعتبار جاده منصوریه به کارخانه سیمان تکمیل شده است.
مظلومی اضافه کرد: بهبود وضعیت فرودگاه بهبهان و نیازمندی مردم به فرودگاه برای تسریع در صدور مجوزها و تأمین اعتبارات لازم هم در دستور کار است.
بنا به قول مظلومی، وزیر راه و شهرسازی به جایگاه شهرستان بهبهان در بحث راه های مواصلاتی اشاره نموده است، این وزارتخانه به رفع مشکلات در رابطه با آغاجاری توجه ویژه ای دارد و به برخی کمبودهای اعتباری در این عرصه اشاره نمود و قول داد تا این وزارتخانه در تخصیص منابع سال ۹۹ نگاه ویژه ای به شهرستان بهبهان داشته باشد.

1399/03/21
20:41:32
5.0 / 5
1661
تگهای خبر: مجوز
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
ایزو وب
ISO Web