مدیركل بندر خرمشهر اعلام كرد

امیدواری برای زنده ماندن مفقودین شناور بهبهان

امیدواری برای زنده ماندن مفقودین شناور بهبهان

به گزارش ایزو وب مدیركل بنادر و دریانوردی خرمشهر ضمن ابراز امیدواری نسبت به زنده ماندن مفقودین شناور غرق شده بهبهان اعلام نمود: تجسس و نجات در آب های عراق برای یافتن مفقودین شناور غرق شده بهبهان همچنان ادامه دارد و چهار خدمه نجات یافته این شناور به زودی به ایران بازگردانده می شوند.


به گزارش ایزو وب به نقل از ایسنا، دو شب پیش شناور باری بهبهان که بار سرامیک را از بندر خرمشهر به بندر ام القصر عراق حمل می کرد در نزدیکی خور عبدالله و حوالی بندر ام القصر عراق غرق شد و برمبنای آخرین اطلاعات دریافت شده یکی از هفت خدمه این کشتی جان خودرا از دست داده، دو خدمه مفقود شده اند و چهار خدمه آن نجات پیدا کردند.
نورالله اسعدی درباره آخرین وضعیت شناور غرق شده بهبهان و اقدامات انجام شده دراین زمینه در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: جستجو برای یافتن دو خدمه مفقود شده شناور بهبهان در آب های عراق ادامه دارد و همچنان امیدواریم که این دو خدمه زنده باشند و بتوانیم آنها را نجات دهیم.
وی در پاسخ به سوالی در خصوص اینکه گفته می شود که عراق هنوز مجوز جستجو و نجات در آب های کشورش را به ایران نداده است، اظهار داشت: مجوز از طرف عراقی ها صادر شده و این مسئله حقیقت ندارد چونکه الان دو شناور ایرانی در حال تجسس و نجات در آب های عراق طی ۲۴ ساعت گذشته هستند.
اسعدی در پاسخ به سوال دیگری در خصوص اینکه گفته می شود چهار خدمه نجات یافته این شناور اجازه بازگشت به ایران را از طرف عراقی ها پیدا نکردند، اظهار داشت: به هیچ وجه این مسئله حقیقت ندارد و عراق و ایران هر دو به دنبال این مسئله هستند که هر چه سریعتر چهار خدمه نجات یافته شناور باری بهبهان را به ایران بازگردانند که این کار در اسرع وقت انجام می شود.
منبع:

1399/03/17
13:51:20
5.0 / 5
1626
تگهای خبر: مجوز
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
ایزو وب
ISO Web