اطلاعیه ایران خودرو و سایپا برای قرعه كشی فروش 25 هزار دستگاه خودرو

اطلاعیه ایران خودرو و سایپا برای قرعه كشی فروش 25 هزار دستگاه خودرو

ایزو وب: دو خودروساز بزرگ كه ارائه دهنده محصولات خودرویی در طرح فروش فوق العاده خودرو هستند، با صدور یك اطلاعیه مشترك، نكاتی را پیرامون پروسه قرعه كشی طرح فروش فوق العاده خودرو 25 هزار دستگاه خودرو را تشریح كردند.


به گزارش ایزو وب به نقل از ایسنا، در امتداد طرح فروش فوق العاده ۲۵ هزار دستگاه سایپا و ایران خودرو ویژه ایام عید سعید فطر که از روز عید فطر (چهارم خردادماه) شروع شده تا ۱۴ خرداد نیز ادامه دارد و بعد از آن پروسه قرعه کشی بین افراد ثبت نام کنندگان انجام خواهد شد. همانطور که قبل از این نیز بارها اعلام شده است، نمایندگانی از نهادهای نظارتی و رسانه های همگانی در زمان قرعه کشی حضور خواهند داشت. متقاضیانی که نام آنها در این قرعه کشی برگزیده می شود، ظرف مدت ۴۸ساعت بعد از اعلام نتایج، بایستی وجه خودرو مورد نظر خودرا واریز نمایند.
پیرو جلسه روز گذشته(جمعه) کمیته خودرو که با حضور اعضای کمیته شامل وزارت صنعت، معدن و تجارت، دادستانی کل کشور، سازمان بازرسی کل کشور و دو شرکت خودروساز (گروه صنعتی ایران خودرو و گروه خودروسازی سایپا) برگزار شده است، بدینوسیله اطلاعیه مشترک خودروسازان به شرح زیر است:
۱- جهت اطمینان بخشی به افکار عمومی در صحت و دقت قرعه کشی، نهادهای نظارتی و رسانه ها در تمامی مراحل قرعه کشی، حضور خواهند داشت.
۲- بلافاصله بعد از اتمام پروسه قرعه کشی، اطلاع رسانی لازم در سایت هر یک از خودروسازان به تفکیک خودرو صورت خواهد گرفت.
۳- متقاضیان مکلفند ظرف ۴۸ ساعت بعد از اعلام منتخبان از طرف خودروسازان، نسبت به تکمیل وجه اقدام کنند؛ ضمن اینکه در صورت عدم واریز وجه، اسامی نفرات جایگزین از محل رزرو، توسط خودروساز و با تائید دستگاه های نظارتی اعلام می شود.
۴- فقط سند فروش خودرو از طرف خودروساز، با درج عبارت «ترهین یکساله در فروش فوق العاده» ، به خریداران تحویل و شناسنامه مالکیت خودرو (برگ سبز) از طرف پلیس راهور تحویل خودروساز گردیده که بعد از اتمام دوران ترهین، از طرف خودروسازان، تحویل خریدار خواهد شد.
۵- باتوجه به مفاد قرارداد فروش؛ امکان فروش وکالتی خودرو های ثبت نامی از طرف متقاضیان در دوران ترهین وجود نخواهد داشت.
۶- متقاضیانی که ظرف ۳۶ ماه گذشته از خودروسازان، خودرو خریداری نموده یا پلاک فعال داشته باشند، از لیست قرعه کشی حذف خواهند شد.
منبع:

1399/03/10
22:24:42
5.0 / 5
1754
تگهای خبر: سازمان , سایت , شركت , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
ایزو وب
ISO Web