صدور آنلاین بیمه كرونا در وب اپلیكیشن سرمد

صدور آنلاین بیمه كرونا در وب اپلیكیشن سرمد

به گزارش ایزو وب این روزها همه دنبال راه نجات هستند، فرقی نمی كند در كجای دنیا با كرونا گلاویز شده باشند، هر فردی در تلاش است تا راهی برای حفاظت از خود پیدا كند؛ راه نجاتی مانند یك بیمه خاص در مقابل كرونا.به گزارش ایزو وب به نقل از مهر، وقتی نخستین موارد ابتلاء به کرونا در دهمین روز از دیماه ۱۳۹۸ در شهر ووهان چین ثبت شدند، کسی فکر نمی کرد که این ویروس ناشناس با چنان سرعتی مرزهای کشورها را در نوردد و میهمان ناخوانده قاره های مختلف جهان شود.
دولت های هر کشور باتوجه به شرایط اقتصادی و اجتماعی برای مهار این ویروس وارد میدان شدند. برخی مانند چین، اسپانیا، ایتالیا و … دست به قرنطینه کامل شهرهای درگیر با کرونا زدند تا از این طریق راه برای شیوع بیشتر این بیماری سد کنند و برخی هم همچون ایران، ترکیه و… با اعمال محدودیت هایی در تردد و کسب و کار مسیر مقابله با کرونا را در پیش گرفتند.
در کنار نقش آفرینی دولت ها برای به عقب راندن این ویروس تهاجمی، نهادها و سازمان های مختلف هم در کنار مردم وارد میدان شدند تا با اقدامات تخصصی مسیر زندگی مردم در ایام کرونایی را هموار سازند.
«بیمه کرونای سرمد» از آن دست اقداماتی است که باتوجه به نیاز روز مردم و با تکیه به تخصص در امور بیمه در تلاش است تا بخشی از دل نگرانی های مردم در ارتباط با هزینه های درمانی بیماری کرونا را رفع کند.
چرا به بیمه کرونا نیاز داریم؟
هر چند در ایام ابتدایی معرفی کرونا به مردم جهان، بسیاری معتقد بودند که این ویروس در قد و قامت آنفولانزا ظاهر شده است و برای مقابله آن دلیل نگران کننده ای وجود ندارد، اما گذر زمان ثابت کرد که داستان بسیار متفاوت تر از حدس و گمان های اولیه است.
تغییر نگاه ها به کرونا تا جایی ادامه یافت که کیانوش جهانپور سخنگوی وزارت بهداشت در این رابطه اظهار داشته بود: بنظر می رسد آمارهای چین یک شوخی تلخ بود. چونکه بسیاری در همه جهان فکر کردند این بیماری مثل آنفلوآنزا است و مرگ و میر کمتری دارد. همه این موارد مبتنی بر گزارش هایی بود که از چین گزارش می شد و بنظر می رسد چین شوخی تلخی دراین زمینه با همه دنیا انجام داد.
این اتفاقات دست به دست هم داد تا مردم با نگاهی واقع بین تر به این ویروس ناشناخته نگاه کنند و دیگر خبری از خوش بینی روزهای اول نباشد.
اما واقع بینی به ویروس کرونا نیازمند اقدامات عملی است، همانطور که رعایت اصول فاصله گذاری اجتماعی و نکات بهداشتی مثل استفاده از ماسک و دستکش به بخشی از سبک زندگی ما تبدیل گشته است، نیاز داریم که با بهره گیری از یک بیمه مناسب خیال خویش را برای ادامه زندگی در شرایط کرونایی راحت نماییم.
همه ما می دانیم که درمان بیماری کرونا و داروهای آن، هزینه های زیادی را بر دوش مبتلایان به کووید -۱۹ می گذارد. اما شما نیازی نیست نگران این هزینه ها باشید، چون که می توانید با پرداخت هزینه ای اندک خود را «بیمه کرونای سرمد» کنید تا خیالتان از بابت هزینه های درمانی آسوده باشد.
بیمه کرونای سرمد چیست؟
بیمه کرونای سرمد، یک ابتکار خاص از بیمه سرمد در حوزه مسئولیت اجتماعی است که با مجوز رسمی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی به راه افتاده است. همه افرادی که بیمه های درمانی و حتی بیمه های تکمیلی ندارند، می توانند با خرید این بیمه نامه برای خود و خانواده شان تحت پوشش هزینه های درمانی و فوت «بیمه کرونای سرمد» قرار بگیرند.
بیمه کرونای سرمد چه مزایایی دارد؟
بیمه سرمد برای این بیمه خاص، ۱۲ طرح مختلف و با سطح پوشش متنوع در زمینه هزینه های پزشکی و پوشش فوت در نظر گرفته است.
اگر شما به بیماری کرونا مبتلا شوید، می توانید بر مبنای انتخاب طرح مورد نظرتان، از ۱ تا ۵ میلیون تومان هزینه پزشکی بهره مند شوید. پوشش فوت «بیمه کرونای سرمد» هم بر مبنای انتخاب طرح های مختلف از ۱۰ تا ۵۰ میلیون تومان است.
بیمه کرونای سرمد تا چه زمان قابل استفاده است؟
اگر شما بیمه کرونای سرمد را دریافت کنید، با خرید هر یک از بسته های «بیمه کرونای سرمد» به مدت یک سال تحت پوشش این بیمه خواهید بود.
هزینه و خدمات بیمه کرونای سرمد چیست؟
شما می توانید با انتخاب هر یک از طرح های «بیمه کرونای سرمد» و پرداخت هزینه اندک از پوشش خدمات درمانی بیمه کرونا استفاده کنید و خود و اعضای خانواده تان را تحت پوشش بیمه قرار دهید.
ردیف
حق بیمه
هزینه پزشکی
پوشش فوت
۱
۲۱.۸۰۰ تومان
۱ میلیون تومان
۱۰ میلیون تومان
۲
۳۲.۷۰۰ تومان
۱.۵ میلیون تومان
۱۵ میلیون تومان
۳
۴۳.۶۰۰ تومان
۲ میلیون تومان
۲۰ میلیون تومان
۴
۶۵.۴۰۰ تومان
۳ میلیون تومان
۳۰ میلیون تومان
۵
۸۷.۲۰۰ تومان
۴ میلیون تومان
۴۰ میلیون تومان
۶
۱۰۹.۰۰۰ تومان
۵ میلیون تومان
۵۰ میلیون تومان
۷
۳۲.۷۰۰ تومان
۲ میلیون تومان
۱۰ میلیون تومان
۸
۴۹.۰۵۰ تومان
۳ میلیون تومان
۱ میلیون تومان
۹
۶۵.۴۰۰ تومان
۴ میلیون تومان
۲۰ میلیون تومان
۱۰
۹۸.۱۰۰ تومان
۶ میلیون تومان
۳۰ میلیون تومان
۱۱
۱۳۰.۸۰۰ تومان
۸ میلیون تومان
۴۰ میلیون تومان
۱۲
۱۶۳.۵۰۰ تومان
۱۰ میلیون تومان
۵۰ میلیون تومان
نحوه خرید بیمه کرونای سرمد چگونه است؟
بیمه سرمد حواسش به سلامت شما هست و باتوجه به اصول فاصله گذاری اجتماعی و رعایت نکات بهداشتی برای مقابله با کرونا، مسیر خرید بیمه کرونا را آسان کرده است.
برای خرید «بیمه کرونای سرمد» نیاز نیست از خانه خارج شوید. می توانید با رجوع به وب اپلیکیشن سرمد، نسبت به خرید این بیمه اقدام کنید و «بیمه کرونای سرمد» را به صورت آنلاین برای خود و اعضای خانواده تان خریداری کنید و تحت پوشش قرار بگیرید. برای اطلاعات بیشتر به وب اپلیکیشن سرمد webapp.sarmadins.ir رجوع کنید.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

1399/02/22
17:17:07
5.0 / 5
1930
تگهای خبر: آنلاین , اقتصاد , تخصص , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
ایزو وب
ISO Web