وزیر راه و شهرسازی خبر داد:

طرح های عمرانی با رعایت پروتكل های بهداشتی ادامه می یابد

طرح های عمرانی با رعایت پروتكل های بهداشتی ادامه می یابد

به گزارش ایزو وب وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: با رعایت نكات بهداشتی و پروتكل های جدید، طرح های ابلاغی عمرانی فعال خواهد بود.


به گزارش ایزو وب به نقل از صدا و سیما، محمد اسلامی در حاشیه جلسه هیئت دولت با اعلان اینكه اگر توقفی در اجرای طرح های عمرانی ایجاد شود خسارت زیادی متحمل خواهیم شد، اظهار داشت: با رعایت نكات بهداشتی و پروتكل های جدید طرح های ابلاغی فعال خواهد بود.
وی با اشاره به اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی اظهار نمود: وارد مرحله دوم مقابله با ویروس كرونا شده ایم و این مرحله خیلی مشكل تر از مرحله قبل است و مردم باید به شكل ویژه نكات بهداشتی را رعایت نمایند.
او با اعلان اینكه چند مصوبه در حوزه راه و شهرسازی در ستاد ملی كرونا مصوب شده است، اضافه كرد: در بخش حمل و نقل و زمانی كه مسافران قصد سوار شدن به وسایل حمل و نقل همچون قطار، اتوبوس و هواپیما را دارند، حتما باید فاصله گذاری اجتماعی رعایت شود و با ظرفیت كمتری حركت كنند تا از نقل و انتقال این ویروس جلوگیری شود.
اسلامی اشاره كرد: همین طور پیش از سوارشدن مسافران غربالگری نیز صورت می گیرد.
وی در مورد طرح های عمرانی نیز اظهار داشت: دراین زمینه باید پروتكل های بهداشتی رعایت شود و در محیط های كار در طرح های عمرانی افراد نزدیك هم نیستند و دراین زمینه چندان مشكلی نداریم، اما مساله ضدعفونی تجهیزات بسیار اهمیت دارد.
وزیر راه و شهرسازی اشاره كرد: همین طور رعایت بهداشت فردی در كارگاه ها كنترل می شود. نكته بعدی خوابگاه ها و محل غذاخوری است كه در شرایطی متفاوت بر طبق دستورالعمل های ابلاغی خواهد بود تا صدمه ای دراین زمینه وارد نشود.
منبع:

1399/01/20
18:57:50
5.0 / 5
2417
تگهای خبر: تجهیزات , هواپیما
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
ایزو وب
ISO Web