وزیر راه و شهرسازی:

۱۴ بیمارستان نوساز به وزارت بهداشت تحویل داده می شود

۱۴ بیمارستان نوساز به وزارت بهداشت تحویل داده می شود

ایزو وب: وزیر راه و شهرسازی از تكمیل و واگذاری 14 بیمارستان به وزارت بهداشت در سال مالی جاری آگاهی داد.به گزارش ایزو وب به نقل از صدا و سیما، محمد اسلامی از تكمیل و واگذاری ۱۴ بیمارستان به وزارت بهداشت آگاهی داد و اظهار داشت: تابحال سه بیمارستان در شهرهای بروجن، بهشهر و پاوه تحویل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی شده است و بقیه بیمارستان ها نیز بزودی، تحویل این وزارتخانه می شود.
وی اضافه كرد: سازمان مجری ساختمان ها و تأسیسات دولتی و عمومی بعنوان دستگاه اجرایی وزارت راه و شهرسازی، بیمارستان های ۲۳۷ تختخوابی بروجن، ۲۲۰ تختخوابی بهشهر و ۹۰ تختخوابی پاوه را تحویل داده است و بیمارستان زرند با ۱۴۹ تختخواب، سراوان با ۲۲۲ تختخواب و تالش با ۲۳۲ تختخواب نیز آماده تحویل به وزارت بهداشت است.
وزیر راه و شهرسازی گفت: همین طور بیشتر از هزار و ۱۰۰ تختخواب در چارچوب ۸ بیمارستان در شهرستان های سقز، لنگرود، گچساران، تكاب، تویسركان، جهرم، تربت حیدریه و مهدی شهر در حال ساخت است كه در سال مالی جاری قابل تحویل به وزارت بهداشت، درمان و اموزش پزشكی است.
اسلامی با اشاره به اینكه سفارش وزارت راه بعنوان مسئول كمیته حمل و نقل ستاد ملی مبارزه با كرونا برمبنای دستورالعمل های بهداشتی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی، پرهیز از سفرهای غیر لازم است اشاره كرد: همه دستگاه های در رابطه با سفر همچون همه پایانه ها، بنادر و فرودگاه های داخلی و بین المللی كشور طبق پروتكل های بهداشتی و دستورالعمل های وزارت بهداشت، كنترل و مورد نظارت مرتب قرار دارند و به صورت مرتب دستورالعمل های ایمنی و بهداشتی در همه هواپیماها، قطارها و اتوبوس ها و سایر وسایل حمل و نقل عمومی رعایت می شود.
وی درباب رفت و آمد مردم به دستگاه های زیرمجموعه وزارت راه و شهرسازی نیز اظهار داشت: دراین زمینه سعی كردیم تا همه مجوزهایی كه تا آخر سال اعتبار داشت به مدت سه ماه تمدید اعتبار شود ضمن اینكه همه كارهای مردم كه پیش تر بوسیله مراجعه به دستگاه های زیرمجموعه وزارت راه و شهرسازی انجام می شد فعلاً بوسیله اینترنت انجام می شود تا نیازی به بازگشت حضوری به دستگاه های دولتی نباشد.
وزیر راه و شهرسازی تصریح كرد: حتی ثبت نام مرحله دوم طرح اقدام ملی تامین مسكن و همین طور اعتراض افرادی كه فرم جیم آنها قرمز شده بود نیز، این كار بوسیله سامانه مربوط و بدون بازگشت حضوری صورت خواهد گرفت.
وی ابراز امیدواری كرد: با همدلی همه بخش ها و كمك مردم، این ویروس كه باعث شده دشمن بوسیله آن، نقشه های ایران هراسانه خودرا در قالبی جدید و با ناامن جلوه دادن كشورمان از نظر شیوع بیماری ادامه دهد، زودتر شكست بخورد و كسب و كار و زندگی مردم به حالت عادی خود بازگردد.


منبع:

1398/12/14
22:11:39
5.0 / 5
2199
تگهای خبر: آموزش , زندگی , سازمان , مجوز
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
ایزو وب
ISO Web