افت دلار و رشد ضعیف وال استریت با گزارش متوسط مشاغل

افت دلار و رشد ضعیف وال استریت با گزارش متوسط مشاغل

ایزو وب: در صورتیكه سرمایه گذاران مشغول سبك و سنگین كردن گزارش ضعیف مشاغل و احتمال كاهش نرخ بهره فدرال رزرو بودند، سهام وال استریت توانست اندكی رشد كند، اما دلار در مقابل ارزهای مهم جهان افت كرد.به گزارش ایزو وب به نقل از مهر به نقل از رویترز، در صورتیكه سرمایه گذاران مشغول سبك وسنگین كردن گزارش ضعیف مشاغل و احتمال كاهش نرخ بهره فدرال رزرو بودند، سهام وال استریت توانست اندكی رشد كند، اما دلار در مقابل ارزهای مهم جهان افت كرد.
در حالی كه اقتصاددانان پیش بینی می كردند اقتصاد آمریكا بتواند در ماه آگوست ۱۵۸ هزار شغل جدید ایجاد كند، آمارها كمی ناامیدكننده تر بود و نشان داد اقتصاد این كشور تنها ۱۳۰ هزار شغل جدید به وجود آورده است و گزارش های ۲ ماه قبلی هم اصلاح گردید و نشان داد كه در آن ماه ها ۲۰ هزار شغل از آن چه قبلاً اعلام شده بود، كمتر شغل به وجود آمده است.
میانگین صنعتی داوجونز ۶۹ واحد یا ۰.۲۶ درصد رشد كرد تا به ۲۶۷۹۷.۶ واحد برسد، اس اندپی ۲.۷۲ واحد یا ۰.۰۹ درصد بالا آمد و به ۲۹۷۸.۷۲ واحد رسید، در صورتیكه كامپوزیت نزدك ۱۳.۷۵ واحد یا ۰۰.۱۷ درصد افت كرد و به ۸۱۰۳.۰۷ واحد رسید.
در بازار ارز، شاخص دلار كه به بالاترین سطح یك هفته ای ۹۸.۳۸۶ واحد رسیده بود، با انتشار این گزارش تا ۹۸.۰۸۵ واحد افت كرد.


منبع:

1398/06/17
01:28:15
5.0 / 5
2160
تگهای خبر: اقتصاد , بازار , سهام , مشاغل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
ایزو وب
ISO Web