رییس مركز فن بازار ملی خبر داد

اختصاص خط اعتباری ۴۰ میلیارد تومانی به لیزینگ در فن بازار

اختصاص خط اعتباری ۴۰ میلیارد تومانی به لیزینگ در فن بازار

به گزارش ایزو وب رئیس مركز فن بازار ملی ایران با اشاره به اختصاص خط اعتباری ۴۰ میلیارد تومانی صندوق نواوری و شكوفایی به موضع لیزینگ در فن بازار، اعلام نمود: تابحال حتی ۱۰ درخواست لیزینگ هم نداشته ایم، این در شرایطی است كه امروزه خریداران فناوری لیزینگ بر خلاف گذشته حتی می توانند دولتی باشند و شركت های دانش بنیان و فناور می توانند از لیزینگ استفاده كنند.


به گزارش ایزو وب به نقل از ایسنا، میلاد صدرخانلو در هفتمین جلسه شورای هماهنگی فن بازار منطقه ای یزد، فلسفه اصلی شبكه ی فن بازار را كار تیمی دانست و اظهار داشت: استان ها و فن بازارها باید با هم كار تیمی داشته باشند تا به هدف مورد نظر و مطلوب برسیم.
وی با اشاره به اینكه امروزه خریداران فناوری لیزینگ بر خلاف گذشته حتی می توانند دولتی باشند و شركت های دانش بنیان و فناور می توانند از لیزینگ استفاده كنند.
صدرخانلو با بیان این كه در بحث صادرات فناوری از آغاز امسال فعال شدیم، اضافه كرد: به خاطر این مورد مركز توسعه ی تجارت فناوری در پارك پردیس بوجود آمده و مقرر است شبكه ی فن بازار را تحت پوشش خود قرار داده و به كشورهای همسایه صادرات فناوری داشته باشد.
رئیس مركز فن بازار ملی ایران از وجود دبیرخانه ی تبادل فناوری در فن بازار اطلاع داد و اظهار داشت: ایران، تركیه، پاكستان، نیجریه، مصر، اندونزی، مالزی و بنگلادش از كشورهای این گروه هستند كه مسئولیت دبیرخانه آن با ایران است و مقرر است طی دهم تا دوازدهم آذر ماه سال جاری نشست سرمایه گذاری تكنولوژی را در تهران برگزار نماییم.1398/06/10
23:39:44
5.0 / 5
1451
تگهای خبر: بازار , تكنولوژی , توسعه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
ایزو وب
ISO Web