رئیس كل بانك مركزی جمهوری اسلامی ایران:

تامین مالی واحدهای صنعتی سبب رونق اشتغال و تولید می شود

تامین مالی واحدهای صنعتی سبب رونق اشتغال و تولید می شود

به گزارش ایزو وب رئیس كل بانك مركزی جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: تامین مالی طرح های صنعتی بزرگ توسط سیستم های بانكی كشور می تواند در مناطقی مانند استان كردستان، زمینه اشتغال و تولید بیشتر را فراهم آورد.به گزارش ایزو وب به نقل از مهر، عبدالناصر همتی بامداد شنبه در حاشیه بازدید از یكی از طرح های صنعتی بزرگ استان كردستان، اظهارداشت: سیستم بانكی كشور می تواند طرح های بزرگ صنعتی را در استان هایی همچون كردستان تامین مالی كند و با این كار زمینه ایجاد اشتغال و تولید بیشتر را فراهم آورد.
وی اضافه كرد: این كارخانه صنعتی مهمترین طرح صنعتی این استان است كه با تامین مالی و فاینانس سیستم بانكی كشور راه اندازی شده و به همین خاطر بازدید از این واحد در برنامه های سفر به كردستان قرار داده شد.
رئیس كل بانك مركزی ایران خاطرنشان كرد: بانك مركزی درصدد است سیستم بانكی فعالیت بیشتری در این استان داشته و بتواند به تامین مالی پروژه ها كمك كنند و برای اشتغال و راه اندازی طرح ها فعال تر شوند.
گفتنی است رئیس كل بانك مركزی جمهوری اسلامی ایران برای بازدید از یك طرح بزرگ صنعتی و شركت در چند جلسه همچون شورای گفت و گوی بخش خصوصی با دولت به استان كردستان سفر كرده است.
شركت در نشست ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی، گفتگوی دولت و بخش خصوصی و جلسه كمیسیون هماهنگی بانك ها همچون مهمترین برنامه های رئیس بانك مركزی و هیات همراه در مسافرت یك روزه رئیس كل بانك مركزی و هیات همراه به كردستان است.
همچنین شركت در كارگروه طرح های پیشران با حضور سرمایه گذاران و مدیران دستگاه های اجرایی مرتبط، جلسه با شهرداران شهرهای سنندج، سقز، بیجار، قروه، مریوان، بانه و كامیاران از دیگر برنامه های سفر یك روزه رئیس كل بانك مركزی به استان كردستان است.

1397/11/27
14:17:59
5.0 / 5
1596
تگهای خبر: اقتصاد , بانك , تولید , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
ایزو وب
ISO Web