تا ساعت ۲۴؛

فرصت ثبت نام كارت هوشمند سوخت امشب آخر می یابد

فرصت ثبت نام كارت هوشمند سوخت امشب آخر می یابد

ایزو وب: سخنگوی شركت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی، اظهار داشت: تابحال ۲میلیون و ۶۰۰هزار نفر برای كارت سوخت المثنی ثبت نام كرده اند و فرصت یك ماهه این فرآیند، ساعت ۲۴ امشب (شنبه) اختتام می یابد.به گزارش ایزو وب به نقل از وزارت نفت، زیبا اسماعیلی تصریح كرد: فرصت ثبت نام كارت هوشمند سوخت المثنی كه از روز شنبه، ۳ آذر ماه فرآیند آن آغاز و تمدید شده بود، ساعت ۲۴ امشب آخر می یابد.
وی تصریح كرد: همچنان امكان ویرایش اطلاعات و مشخصات برای ثبت نام كنندگان وجود خواهد داشت و افراد می توانند بعد از این فرصت هم نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند.
اسماعیلی اضافه كرد: بعد از آخر مهلت قانونی اعلام شده، اطلاعات دریافتی دسته بندی، پالایش و فیلتر می گردد و آمار نهایی ثبت نام كنندگان به صورت مشخص اعلام خواهد شد.
وی خاطرنشان كرد: در مرحله ویرایش و پالایش، افرادی كه با وجود داشتن كارت سوخت مبادرت به ثبت نام كرده اند، مالكانی كه كارت سوخت آنها در پست باقیمانده است و مالكان خودروهای اسقاطی در صورت ثبت درخواست از لیست نهایی ثبت نام كنندگان حذف خواهند شد.
تاكنون بیشتر از ۳۶ هزار كارت سوخت كه صاحبان آنها مبادرت به واگذاری غیرقانونی آن كرده و در سامانه ثبت نام كرده بودند، ابطال شده است.
بر اساس این گزارش، ثبت نام كارت هوشمند سوخت المثنی از روز شنبه (سوم آذرماه) شروع شد و تا روز شنبه (۲۴ آذرماه) ادامه یافت. شركت ملی پخش فرآورده های نفتی در اطلاعیه شماره هفت خود این زمان را به مدت یك هفته دیگر یعنی تا روز شنبه (یكم دی ماه) تمدید كرد.
مالكان خودرو و موتورسیكلت تا آخر امشب مهلت دارند برای ثبت درخواست كارت سوخت با رجوع به سامانه اینترنتی www.mob.gov.ir، اپلیكیشن خدمات دولت همراه و كد دستوری #۴* اقدام و خودروهای عمومی و دولتی هم به دفاتر پلیس ۱۰+ رجوع كنند.

1397/10/01
23:11:53
5.0 / 5
2243
تگهای خبر: خدمات , شركت , كارت , هوشمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
ایزو وب
ISO Web