وزیر نیرو در پاسخ به مهر مطرح كرد؛

تعرفه پرمصرف ها تغییر می كند، صرفه جویی ۲۲درصدی نتیجه اصلاح تعرفه

تعرفه پرمصرف ها تغییر می كند، صرفه جویی ۲۲درصدی نتیجه اصلاح تعرفه

ایزو وب: وزیر نیرو اظهار داشت: تعرفه پرمصرف ها اساساً اصلاح می گردد كه در نتیجه این اصلاحات، شاهد صرفه جویی ۱۰ درصدی در بخش برق و ۱۲ درصدی در بخش آب هستیم.رضا اردكانیان، وزیر نیرو در نشست خبری به مناسبت هفته دولت برگزار شد، در پاسخ به خبرنگار مهر درباره اصلاح ساختار تعرفه گذاری برق توضیح داد: اساساً تعرفه پرمصرف ها را تغییر می دهیم. این در شرایطی است كه می خواهیم تعرفه را از زاویه یك شیوه تامین مالی صرف به یك عامل موثر در مدیریت مصرف تبدیل نماییم. بدین سان پیش بینی می گردد بدمصرف ها كه جمعیت آنها اندك اما مصرف آنها بالا است به زمره خوش مصرف ها تغییر كند.
وی خاطرنشان كرد: اقدامات و بررسی های موثری در بخش تعرفه گذاری آب و برق كار شده كه در صف تقدیم به هیئت دولت می باشد. به صورت كلی بر مبنای تعرفه های پیشنهادی، با عنایت به مطالعات اقتصادی انجام شده پیش بینی می گردد با اصلاح ساختار تعرفه ها ۱۰ درصد با تعرفه های جدید در برق و ۱۲ درصد با تعرفه های جدید در آب شاهد كاهش مصرف باشیم.
به گفته این مقام مسئول، تعهدات شركت آلمانی زیمنس برای تامین فناوری توربین های كلاس F پابرجا می باشد و آنها به انتقال این فناوری برای توربین های كلاس F متعهد هستند.
در حال تكمیل...

1397/06/03
15:09:36
5.0 / 5
2065
تگهای خبر: فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
ایزو وب
ISO Web