ورزشكار همدانی قهرمان پیاده روی كشور شد

ورزشكار همدانی قهرمان پیاده روی كشور شد

ایزو وب: همدان - دبیر هیات قایقرانی همدان اظهار داشت: حمید زورآوند ورزشكار همدانی عنوان قهرمانی رقابت های پیاده روی مردان ایران را به دست آورد.


مسعود بنوان روز یكشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به اینكه رقابت های دوومیدانی مردان ایران در مجموعه ورزشی امام رضا (ع) مشهد در جریان است اضافه كرد: این ورزشكار همدانی در 20 كیلومتر پیاده روی با ركورد یك ساعت و 27 دقیقه و 40 ثانیه عنوان قهرمانی را به دست آورد.
وی ادامه داد: این رقابت ها برای ثبت ركورد ورودی بازی های آسیایی 2018 جاكارتا انجام شد اما زورآوند نتوانست ركورد ورودی را كسب كند.
وی بیان داشت: حد نصاب رشته پیاده روی برای حضور در بازی های آسیایی جاكارتا یك ساعت و 21 دقیقه بود كه هیچ كدام از ورزشكاران شركت كننده نتوانستند این سهمیه را تصاحب كنند.
بنوان، ناهموار بودن مسیر این مسابقه را یكی از دلایل اصلی برای عدم رسیدن به حدنصاب ورودی بازی های آسیایی جاكارتا توسط زورآوند عنوان نمود.
وی در ادامه اظهار داشت: همینطور در همین ماده آرمین شاه ملكی دیگر ورزشكار مستعد همدانی با یك ساعت و 40 دقیقه و 13 ثانیه عنوان دوم كشور را به دست آورد.
دبیر هیات دو ومیدانی همدان تصریح كرد: در ماده یك هزار و 500 متر هم سیدامیر زمانی فر از همدان با سه دقیقه و 55 ثانیه و 83 صدم ثانیه عنوان سوم را به دست آورد.
همدان یكی از قطب های اصلی دو ومیدانی كشور است.
دونده های همدانی برای كسب سهمیه ورودی بازی های آسیایی جاكارتا تلاش می كنند.
7520/2087


1397/03/27
14:47:28
5.0 / 5
2269
تگهای خبر: كارت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
ایزو وب
ISO Web