یك مقام مسئول اعلام كرد:

بازدهی مطلوب بازیگران مالی با ساختارهای بین المللی

بازدهی مطلوب بازیگران مالی با ساختارهای بین المللی

ایزو وب: معاون سابق سازمان بورس از تولید نخستین كلینیك درمانگری مالی اطلاع داد و اظهار داشت: در این كلینیك برای استقلال ساختار مالی شركتها پیشنهاداتی ارائه می گردد.


به گزارش ایزو وب به نقل از مهر، محمودرضا خواجه نصیری در مراسم راه اندازی نخستین كلینیك درمانگری مالی در بورس اظهار داشت: بنا داریم تا در نمایشگاه سال جاری بانك، بورس و بیمه از دستاوردی رونمایی نماییم كه در سال های آینده به نفع اقتصاد و بالابردن جایگاه بازار سرمایه باشد.
معاون سابق سازمان بورس اضافه كرد: تصمیم گرفته ایم برای بهینه سازی ساختار مالی شركت ها این كلینیك را معرفی نماییم تا در حقیقت به شركت هایی كه در اقتصاد تمركز را بر روی تكنیك، فناوری و تولید می گذارند، كمك نماید از دستاورد مالی به عنوان كمكی بزرگ برای بهبود، ثبات فعالیت ها و افزایش بازدهی استفاده كنند تا در این راستا همه تمایل به سرمایه گذاری پیدا كنند.
وی با اعتقاد بر اینكه استواری و بنای اصلی فعالیت و موفقیت شركت ها در زمان تولید و ثبات پایداری آن، مستلزم ساختار مالی مطلوب است، اضافه كرد: در این كلینیك به تمامی شركت ها پیشنهاداتی خواهیم داد و برای استقلال ساختار مالی آنها كمك می نماییم تا با ساختاری بین المللی و ظاهری مدرن، در حوزه مالی سریعتر به بازده مطلوب برسند و بهتر سرمایه گذاران را جذب كنند تا راحت تر به اهداف خود برسند.
خواجه نصیری ادامه داد: ما در كلینیك درمان گری مالی تلاش بر اصلاح ساختار مالی شركت ها دارد تا با چسباندن برچسب اعتباری مالی بر روی آنها سرمایه گذاران را به سرمایه گذاری دعوت كند.

1397/01/30
15:26:50
5.0 / 5
2322
تگهای خبر: اقتصاد , بورس , تولید , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
ایزو وب
ISO Web