ایران خودرو اعلام كرد:

اخطار به مشتریان در آستانه سفرهای نوروزی

اخطار به مشتریان در آستانه سفرهای نوروزی

ایزو وب: در آستانه سفرهای نوروزی، در اطلاعیه ای نسبت به فعالیت شركتهای غیرمجاز امدادی در روزهای نوروز، اخطار داده شد.


به گزارش ایزو وب به نقل از ایران خودرو، در آستانه تعطیلات سال نو و آغاز سفرهای نوروزی، مشاهده شده فعالیت رسانه ای و تبلیغاتی برخی انجمن ها و شركت های متفرقه افزایش پیدا كرده و با عناوین اغلب نادرست، تلاش در دریافت وجه به اشكال مختلف از هموطنان دارند. حال آنكه در برابر دریافت این وجوه، خدمات خاص یا مناسبی به دارندگان خودرو هم عرضه نمی شود
شركت امدادخودروایران ضمن اخطار و آگاهی به هموطنان بخصوص دارندگان محصولات گروه صنعتی ایران خودرو از آنان خواست تا تحت تاثیر این اقدامات و تبلیغات كاذب قرار نگرفته و در صورت نیاز، خدمات امدادی را تنها با استفاده از شماره تماس سراسری۰۹۶۴۴۰ مطالبه كنند.
لازم به تاكید است كه خدمات بعد از فروش ایران خودرو همچون خدمات امدادی، در دوره گارانتی محصولات كاملا مجانی بوده و دارندگان خودرو در دوسال نخست بعد از خرید محصول می توانند بدون پرداخت وجه، از خدمات امدادی شركت امدادخودروایران استفاده كنند. این خدمات شامل خدمات بالینی و حمل است و بعد از اتمام دوره گارانتی خودرو نیز، تمامی خدمات طبق تعرفه های مصوب این شركت به مشتریان عرضه خواهدشد.
به منظور جلوگیری از سواستفاده احتمالی امدادهای متفرقه، كلیه ناوگان امداد شركت امدادخودروایران منقوش به دورنویسی مشخص با برچسب كد امدادگر، شماره تماس و چراغ گردان بوده كه پیش از رسیدن امدادگر، مشخصات خودروی امدادی و كد امدادگر با استفاده از پیامك برای امدادخواه ارسال می گردد.
پس از آخر عملیات امدادی، ضمن عرضه فاكتور رسمی شركت امدادخودروایران، پیامكی هم حاوی شرح اقدامات صورت گرفته برای مشتری ارسال و در صورت عدم رضایت از خدمات انجام شده، مراتب را با استفاده از تماس تلفنی یا ارسال پیامك اعلام و پیگیری كنند.
دارندگان محصولات ایران خودرو می توانند در تمامی ساعات شبانه روز و در كلیه نقاط كشور با استفاده از شماره تلفن سراسری با مركز پاسخگوئی گروه صنعتی ایران خودرو تماس گرفته و درخواست خدمات امدادی خویش را ثبت كنند.
در آخر لازم به ذكر است كه شركت امداد خودرو ایران با بیش از دو هزار ناوگان امدادی آماده اجرای طرح جشنواره خدمات نوروزی در سراسر كشور است.

1396/12/16
18:13:56
5.0 / 5
2037
تگهای خبر: خدمات , شركت , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
ایزو وب
ISO Web