وزیر نفت در پاسخ به سوال ایسنا؛

لایه های نفتی پارس جنوبی به این سادگی به توتال داده نمی گردد

لایه های نفتی پارس جنوبی به این سادگی به توتال داده نمی گردد

ایزو وب: وزیر نفت با اشاره به اینكه توتال بخش نفتی شركت مرسك را خریداری نموده است، در مورد مذاكره های قبلی با «مرسك» برای توسعه لایه های نفتی پارس جنوبی اظهار داشت: لایه های نفتی پارس جنوبی به این سادگی به توتال داده نمی گردد.



به گزارش ایزو وب به نقل از ایسنا، بیژن زنگنه در برنامه اولین دوره جایزه سرآمدی و بهبود مستمر صنعت نفت در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سوال ایسنا كه آیا پیش از سال جدید شاهد امضای قرارداد نفتی جدیدی خواهیم بود یا خیر، اظهار داشت: تلاش می گردد این اتفاق بیفتد.

وی با اشاره به سفر اخیری كه همراه رئیس جمهور به هند داشت، اظهار داشت: در این سفر در مورد برداشت نفت با هندی ها مذاكره كردیم. بحث دیگری در مورد توسعه میدان «فرزاد B» بود كه پیشرفت خوبی داشت. به صورت كلی در اصول با یكدیگر توافق داشتیم و ان شاءالله در جزئیات هم به نتیجه برسیم.

وزیر نفت در پاسخ به سوال دیگر ایسنا در مورد مذاكره با مرسك برای توسعه لایه های نفتی پارس جنوبی اظهار داشت: مرسك به صورت كامل با توتال ادغام شد.

زنگنه به این سوال كه آیا توسعه لایه های نفتی پارس جنوبی به توتال داده می گردد یا خیر هم اظهار داشت: لایه های نفتی به این سادگی به توتال داده نمی گردد.

وزیر نفت در مورد خط لوله تاپی هم اظهار داشت: بعید می دانم این خط لوله اجرایی شود.

زنگنه در مورد مباحثی در خصوص اینكه در صندوق بازنشستگی نفت یك آبدارچی استخدام شده، توضیح داد: مگر می گردد آبدارچی را بعنوان عضو هیات مدیره انتخاب كنند. جوری صحبت كنند كه كسی باورش شود. این صحبت ها واقعا جای پیگیری دارد.



1396/12/12
23:23:35
5.0 / 5
1994
تگهای خبر: توسعه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
ایزو وب
ISO Web