شریعتمداری عنوان كرد؛

تاثیر تغییرات منطقی نرخ ارز بر تولید و صادرات

تاثیر تغییرات منطقی نرخ ارز بر تولید و صادرات

به گزارش ایزو وب وزیر صنعت، معدن و تجارت اظهار داشت: با وجود نوسانات نرخ ارز، امر تولید و صادرات كشور از ثبات نرخ ارز و تغییرات منطقی و قابل پیش بینی بهره می برند.


به گزارش ایزو وب به نقل از صدا و سیما، محمد شریعتمداری اظهار داشت: واحدهای تولیدی و صنعتی از تغییرات غیرمنطقی لطمه خواهند دید و این واقعیتی غیرقابل انكار برای صنعت كشور است؛ اما اتخاذ سیاست های كمك كننده به حل مشكل را باید مسئولان ذیربط مطرح كنند.
وی سیاست دولت تدبیر و امید را دور نگه داشتن بخش تولیدی از صدمه های ناشی از تغییرات نرخ ارز دانست و اظهار داشت: دولت سیاست هایی در این زمینه اتخاذ نموده و به اطلاع مردم خواهد رسید و مسیر را طی خواهیم كرد.
وزیر صنعت، یكی از مشكلات كشور را اظهار نظر برخی افراد غیركارشناس و غیر مرتبط در حوزه های تخصصی دانست و اضافه كرد: سیاست ها، مسایل و تحولات ارزی را باید رئیس بانك مركزی و یا معاون اقتصادی رئیس جمهوری به اطلاع مردم برسانند.
شریعتمداری تصریح كرد: به صورت قطع دستوری برخورد كردن با اقتصاد كار خوبی نیست و همه­­تلاش دولت بر این است كه بازار از ثبات و آرامش برخوردار بوده و تغییرات قابل پیش بینی و منطقی باشد.
 

1396/11/26
13:24:29
5.0 / 5
3092
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
ایزو وب
ISO Web