بخشنامه جامع معدنی ابلاغ گردید

بخشنامه جامع معدنی ابلاغ گردید

ایزو وب: بخشنامه جامع معدنی ویرایش سال 1403 از طرف وزارت صمت ابلاغ گردید.به گزارش ایزو وب به نقل از مهر، بخشنامه جامع معدنی ویرایش ۱۴۰۳ طی نامه شماره ۳۰۹۳۸۹۰ مورخ ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ توسط معاون معادن و فرآوری مواد وزارت صنعت، معدن و تجارت ابلاغ گردید.
در این بخشنامه آمده است: ضمن تشکر از همکارانی که در پی فراخوان ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ و متن اولیه بخشنامه جامع ۱۴۰۳ با ارائه نقدهای فنی و حقوقی خود در تکمیل و تصحیح متن این بخشنامه مساعدت و مشارکت نمودند.
و با تأکید بر ملغی بودن کلیه بخشنامه های قبلی در موضوعات مختلف صادره توسط ارکان وزارت صمت (به استثنای شورای عالی (معادن بدینوسیله متن نهایی بخشنامه جامع معدنی ویرایش ۱۴۰۳ جهت بررسی و اعلام نظر و بهره برداری لازم ابلاغ می گردد.
لازم به توضیح است که کلیه بخشنامه های وحدت رویه شورای عالی معادن نیز در متن حاضر آمده است اما باتوجه به ماهیت حقوقی این شورا هرگونه تفسیر بندهای مندرج در بخشنامه بر خلاف متن مصوبات شورای عالی معادن معتبر و قابل اجرا نبوده و در موارد اختلاف برداشت متن مصرح آرا وحدت رویه شورا ملاک است. است این متن بعد از انتشار در سامانه قوانین کشور لازم الاجرا خواهد بود.
منبع:

1403/04/20
18:00:01
5.0 / 5
26
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
ایزو وب
ISO Web