نماینده مشهد در مجلس:

مبلغ جوانی جمعیت از قبض های آب حذف می شود

مبلغ جوانی جمعیت از قبض های آب حذف می شود

به گزارش ایزو وب، خراسان رضوی نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی درباب درج مبلغی با عنوان جوانی جمعیت در قبض های آب اظهار داشت: این هزینه حتما از روی قبض ها برداشته می شود و باید این اتفاق بیفتد؛ ما پیگیر هستیم که از دوره بعدی قبض ها، این مبلغ حذف شود.فاطمه رحمانی در گفت و گو با ایسنا و در ارتباط با موضوع درج مبلغی با عنوان جوانی جمعیت در قبض های آب که اعتراضات مردم را در پی داشته است، اظهار داشت: انتقادات مردم کاملا بجاست. این مساله کج سلیقگی بوده که اتفاق افتاده است. در قانون آمده که یکی از مسیرهای تامین بودجه جمعیت، مالیات، فروش نفت یا جرائم است؛ بطورمثال اگر سیگاری بصورت قاچاق وارد می شود جریمه به آن تعلق می گیرد.

وی افزود: مردم حق دارند؛ البته به این معنا نیست که کسی که پر مصرف است نباید جریمه شود، او حتما باید جریمه شود، اما پیامی که در این اتفاق داده شده ضد جمعیتی است و مرم را نسبت به این مساله حساس کرده و موجب می شود آنها گارد بگیرند.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: این هزینه حتما از روی قبض ها برداشته می شود و باید این اتفاق بیفتد؛ ما پیگیر هستیم که از دوره بعدی قبض ها، این مبلغ حذف شود.

رحمانی در پاسخ به سوالی درمورد گران بودن درمان ناباروری و افزایش پوشش بیمه ای عنوان کرد: درمان ناباروری گران است که البته بستگی به سطح ناباروری هم دارد. در یکی از بندهای قانون جوانی جمعیت آمده که حتما باید درمان ناباروری به شکلی باشد که مردم به این پروسه رغبت داشته باشند.

وی افزود: الان ۹۰ درصد خدمات بستری و ۷۰ درصد خدمات سرپایی تحت پوشش بیمه است، اما دنبال این هستیم که آنرا به ۱۰۰ درصد برسانیم.

منبع:

1402/02/28
16:16:38
5.0 / 5
233
تگهای خبر: خدمات , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
ایزو وب
ISO Web