عرضه گوشت قرمز منجمد در 55 نقطه اهواز

عرضه گوشت قرمز منجمد در 55 نقطه اهواز

به گزارش ایزو وب، خوزستان معاون توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان از توزیع گوشت قرمز منجمد در ۵۵ نقطه کلانشهر اهواز به منظور کنترل قیمت و تنظیم بازار اطلاع داد.


عبدالهادی فرخ تبار در گفت و گو با ایسنا، ضمن اشاره به توزیع گوشت قرمز منجمد در بازار خوزستان اظهار نمود: به منظور تنظیم بازار خوزستان و کاهش قیمت ها، توزیع و عرضه گوشت منجمد تولید داخل با قیمت مصوب بدون محدودیت در بازار خوزستان در حال انجام می باشد.
وی ادامه داد: توزیع گوشت قرمز منجمد تا رسیدن به نقطه تعادل و تنظیم بازار و کاهش محسوس قیمت گوشت گوسفند و گوساله تازه ادامه می یابد.
معاون توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان اظهار داشت: گوشت قرمز منجمد در ۵۵ نقطه کلانشهر اهواز بخصوص فروشگاه های زنجیره ای درحال توزیع است.
فرخ تبار اظهار داشت: از دیماه سال جاری با عنایت به شرایط قیمت گوشت قرمز، عموما در فروشگاه های زنجیره ای و عاملان مورد اعتماد توزیع گوشت قرمز منجمد به صورت پیوسته انجام شده و این روند همچنان در حال انجام می باشد.
وی افزود: همینطور نظارت بر بازار در مورد افزایش قیمت گوشت قرمز از جانب بازرسان سازمان صمت، جهاد کشاورزی و تعزیرات حکومتی در حال انجام می باشد و جای نگرانی هم در مورد تأمین گوشت قرمز منجمد در بازار وجود ندارد.
معاون توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان تصریح کرد: میانگین قیمت گوشت قرمز منجمد توزیع شده در بازار استان بسته به قطعه گوشت، از کیلویی ۱۳۰ تا ۱۶۰ هزار تومان است که در فروشگاه های زنجیره ای استان توزیع می شود.
منبع:

1401/12/21
10:21:43
5.0 / 5
279
تگهای خبر: بازار , توسعه , تولید , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
ایزو وب
ISO Web