در ماه نوامبر انجام شد

سرعت رشد اقتصادی روسیه رکورد 6 ساله را زد

سرعت رشد اقتصادی روسیه رکورد 6 ساله را زد

به گزارش ایزو وب، فعالیت کارخانه روسیه در نوامبر با سریع ترین سرعت در تقریبا 6 سال گذشته رشد می کند.


به گزارش ایزو وب به نقل از ایسنا، یک نظرسنجی تجاری امروز(پنجشنبه) نشان داد که بخش تولید روسیه در ماه نوامبر به سبب افزایش تولید و سفارش های جدید با سریع ترین سرعت خود در حدودا ۶ سال اخیر گسترش یافت و از نزول به سمت انقباض در ماه گذشته بازگشت.
شاخص مدیران خرید اس اندپی گلوبال در نوامبر از ۵۰.۷ در ماه اکتبر به ۵۳.۲ افزوده شد و از مرز ۵۰ که انبساط را از انقباض جدا می کند فاصله گرفت و به بالاترین حد خود از ژانویه ۲۰۱۷ رسید.
اس اندپی گلوبال اعلام نمود که تقاضا همچنان توسط مشتریان داخلی ادامه دارد برای اینکه سفارشات صادراتی جدید باردیگر به شدت کم شده است. با وجود این، فروش بیشتر جدید موجب افزایش مجدد اشتغال و موجودی ها شد. تحریم ها مقابل مسکو همچنان بر تقاضای مشتریان خارجی تاثیر می گذارد و سفارش های صادراتی جدید با سرعت شدیدی برای دهمین ماه متوالی کاهش پیدا می کند.
طبق گزارش رویترز، اس اندپی گلوبال اظهار داشت که با وجود تمدید بیشتر زمان تحویل تامین کنندگان در بین چالش ها و اختلالات لجستیکی، شرکتها خرید ورودی خودرا با سریع ترین سرعت از ژانویه ۲۰۱۷ گسترش دادند. در همین حال، اعتماد تجاری، با پشتیبانی از امید به سفارش های جدید، به دومین رکورد خود از آوریل ۲۰۱۹ رسید.
منبع:

1401/09/10
14:00:33
5.0 / 5
270
تگهای خبر: اقتصاد , تجاری , تولید , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
ایزو وب
ISO Web