در بعضی جایگاه ها

فراهم شدن امکان سوخت گیری سهمیه ای هم

فراهم شدن امکان سوخت گیری سهمیه ای هم

به گزارش ایزو وب مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی اظهار داشت: هم اکنون ۵۰ درصد جایگاه ها فعال شده اند و پیشبینی می شود که تا تا اواسط فردا شرایط جایگاه ها عادی شود.


به گزارش ایزو وب به نقل از ایسنا، جلیل سالاری در گفت و گویی تلویزیونی، اظهار نمود: یک اتفاق نرم افزاری و مشکل در سیستم سامانه سوخت در حوالی ظهر امروز صورت گرفت و بلافاصله مدیریت بحران در مجموعه پالایش و پخش شکل گرفت؛ همکاران ما در حوزه های فنی و مهندسی و پیمانکار وارد مبحث شدند، روش های مختلفی مورد ارزیابی قرار گرفت و در نهایت قرار شد که مجاری عرضه را از حالت عرضه خارج و سوخت گیری به صورت دستی صورت گیرد.
وی ادامه داد: باتوجه به این که نیروها باید درتمام جایگاه ها توزیع شوند انجام این کار یک مقدار زمانبر شد و در نهایت تا این لحظه نزدیک به ۵۰ درصد جایگاه ها فعال شدند و به موازات این مسئله در یکی از جایگاه ها ارتباط بین وضعیت سامانه و نحوه سوخت گیری از راه سامانه را بررسی کردیم در چند مرحله این تست انجام شد و در نتیجه حالا در جایگاه ۱۱۵ میدان فردوسی امکان سوخت گیری با کارت سوخت فراهم گشته است.
به قول وی هم اکنون این امکان در پنج جایگاه دیگر در سرتاسر کشور به وجود آمد و عملا روش سوخت گیری با کارت سوخت هم در این جایگاه ها فراهم گشته است.
وی در پاسخ به این سؤال که آیا تا انتهای امشب تمامی جایگاه های سوخت فعال می شوند؟ اظهار داشت: نمی توان اظهار داشت که صد درصد جایگاه های سوخت تا امشب فعال می شوند؛ چونکه نیروها باید در کل کشور حتی ایستگاه های بین راهی حضور پیدا کنند. درست است که کل فرآیند در هر جایگاه پنج دقیقه بیشتر زمان نمی برد اما توزیع کارکنان در کل کشور کمی زمانبر است؛ با این وجود از تمام ظرفیت پیمانکار استفاده شده است.
به قول وی هدف این است که در کنار فعال شدن جایگاه ها فرآیند سوخت گیری با کارت سوخت هم نیز مهیا شود و احتمال می دهیم تا اواسط فردا شرایط عادی شود.
منبع:

1400/08/04
22:44:06
5.0 / 5
200
تگهای خبر: شركت , كارت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
ایزو وب
ISO Web