رئیس اداره كالای اساسی و فله مجتمع بندری امام خمینی:

رکورد بارگیری در بندرامام شکسته شد

رکورد بارگیری در بندرامام شکسته شد

ایزو وب: رییس اداره کالای اساسی و فله مجتمع بندری امام خمینی از شکسته شدن رکورد بارگیری تخلیه کالا در این بندر در شهریورماه آگاهی داد.به گزارش ایزو وب به نقل از مهر، محمودحسین زاده قبل از ظهر چهارشنبه در حاشیه بازدید خبرنگاران از مجتمع بندری امام خمینی اظهار نمود: بخش عمده کالاهای اساسی کشور اکنون بوسیله بندرامام خمینی وارد کشور می شود و از شروع سال تا حالا هشت میلیون و ۴۰۰ هزار تن کالاهای اساسی و نهاده های دامی با بهره گیری از ۱۵۰ کشتی اقیانوس پیما وارد این بندر شده است.
محمودحسین زاده با اشاره به این که رکورد بارگیری روزانه در شهریورماه امسال در این بندر شکسته شد، بیان کرد: در طول این مدت روزانه ۷۲ هزار تن کالای اساسی بوسیله بندرامام خمینی وارد کشور شده است.
وی با اشاره به این که میزان ورود کالا نسبت به زمان مشابه سال قبل رشد ۲۲ درصدی از خود نشان می دهد، بیان کرد: در طول این مدت حدود هشت میلیون و ۳۰۰ هزارتن از این کالاها به نقاط مختلف کشور ارسال شده است.
حسین زاده اظهار داشت: همین طور اکنون دو میلیون و ۹۰۰ تن کالای اسای در انبارهای بندرامام خمینی بمنظور ترخیص و ارسال به سایر نقاط کشور موجود است که این رقم نسبت به مدت سال قبل رشدی ۴۰ درصدی داشته است.
رئیس اداره کالای اساسی و فله مجتمع بندری امام خمینی اکنون که درحال صحبت هستیم ۱۲ کشتی اقیانوس پیما درحال تخلیه بار در بندر هستند، بیان کرد: حدود ۳۲ فروند کشتی در لنگرگاه روزانه حدود ۵۰ تا ۶۰ هزار تن کالا تخلیه می کنند و این میزان هم بارگیری انجام می شود که در این خصوص مشکلی نیست.


منبع:

1400/06/31
17:30:19
5.0 / 5
313
تگهای خبر: كالا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
ایزو وب
ISO Web