جدول هیات رییسه كمیسیون های مجلس یازدهم در سال اول

جدول هیات رییسه كمیسیون های مجلس یازدهم در سال اول

به گزارش ایزو وب انتخابات هیات رییسه ۱۱ كمیسیون تخصصی مجلس یازدهم در سال اول فعالیت شان امروز برگزار گردید.


به گزارش ایزو وب به نقل از ایسنا، ظهر امروز با برگزاری انتخابات هیات رییسه ۱۱ کمیسیون تخصصی مجلس شورای اسلامی اعضای هیات رییسه آنها در سال اول فعالیت شان مشخص شد. هیات رییسه دو کمیسیون فرهنگی و قضائی و حقوقی مجلس یازدهم هم پس از تعیین ترکیب آنها، هفته آینده و پس از سرکشی نمایندگان به حوزه های انتخابیه شان تعیین می شود.
در جداول زیر به تفکیک اسامی نمایندگان عضو هیات رییسه کمیسیون ها و حوزه های انتخابیه آنها آمده است:

کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری
عنوان حوزه انتخابیه سمت علیرضا منادی سفیدان تبریز رئیس محمد وحیدی بجنورد نایب رئیس سید محمد مولوی آبادان نایب رئیس شیوا قاسمی پور مریوان دبیر حسین حق وردی شهریار دبیر احمد حسین فلاحی همدان سخنگو


کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی
عنوان حوزه انتخابیه سمت مجتبی ذوالنوری قم رئیس عباس مقتدایی اصفهان نایب رئیس شهریار حیدری قصرشیرین نایب رئیس یعقوب رضازاده سلماس دبیر علی علیزاده مراغه دبیر ابوالفضل عمویی تهران سخنگو


کمیسیون اقتصادی
عنوان حوزه انتخابیه سمت محمدرضا پورابراهیمی کرمان کرمان سید احسان خاندوزی تهران نایب رئیس کاظم موسوی اردبیل نایب رئیس انور حبیب زاده بوکان دبیر سید غنی نظری خلخال دبیر مهدی طغیانی اصفهان سخنگو


کمیسیون اجتماعی
عنوان حوزه انتخابیه سمت مهدی عیسی زاده میاندوآب رئیس ولی اسماعیلی گرمی نایب رئیس عباس گودرزی بروجرد نایب رئیس حسین حاتمی کلیبر دبیر اردشیر مطهری گرمسار دبیر علی بابایی کارنامی ساری سخنگو


کمیسیون انرژی
عنوان حوزه انتخابیه سمت فریدون عباسی کازرون رئیس موسی احمدی بوشهر نایب رئیس احمد مرادی بندرعباس نایب رئیس هادی بیگی نژاد ملایر دبیر عبدالعلی رحیمی سروستان دبیر مالک شریعتی تهران سخنگو


کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات
عنوان حوزه انتخابیه سمت حمیدرضا حاجی بابایی همدان رئیس محمد خدابخشی الیگودرز نایب رئیس محمدرضا میرتاج الدینی تبریز نایب رئیس غلامحسین کرمی دشتی و تنگستان دبیر آرش زره تن پاوه دبیر محمد مهدی مفتح تویسرکان سخنگو


کمیسیون بهداشت و درمان
عنوان حوزه انتخابیه سمت حسینعلی شهریاری زاهدان رئیس علی اصغر باقرزاده بابلسر نایب رئیس سید محمد پاک مهر بجنورد نایب رئیس فاطمه محمدبیگی قزوین دبیر محسن فتحی سنندج دبیر زهرا شیخی مبارکه اصفهان سخنگو


کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور
عنوان حوزه انتخابیه سمت محمدصالح جوکار یزد رئیس حسین بامیری لردگان نایب رئیس محمدحسن آصفری اراک نایب رئیس فاطمه مقصودی بروجرد نایب رئیس حسین خسروی بیرجند دبیر علی حدادی ساوجبلاغ سخنگو


کمیسیون صنایع و معادن
عنوان حوزه انتخابیه سمت عزت الله اکبری تالارپشتی تهران رئیس سید احمد رسولی نژاد دماوند و فیروزکوه نایب رئیس علی جدی شیروان نایب رئیس مصطفی رضا حسینی شهربابک دبیر بهزاد رحیمی سقز و بانه دبیر حجت الله فیروزی فسا سخنگو


کمیسیون عمران
عنوان حوزه انتخابیه سمت محمدرضا رضایی کوچی جهرم رئیس کمال علیپور خنکداری قایمشهر نایب رئیس منصور آرامی بندعباس نایب رئیس احمد جباری بندرلنگه دبیر آرا شاوردیان مسیحیان ارامنه شمال دبیر سید البرز حسینی خدابنده سخنگو


کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی
عنوان حوزه انتخابیه سمت سیدجواد ساداتی نژاد کاشان رئیس جلال محمودزاده مهاباد نایب رئیس محمد جواد عسکری داراب نایب رئیس احد آزادی خواه ملایر دبیر سید صادق طباطبایی نژاد اردستان دبیر معین الدین سعیدی چابهار سخنگو




1399/04/01
23:47:56
5.0 / 5
445
تگهای خبر: آموزش , آینده , اقتصاد , تخصص
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
ایزو وب
ISO Web