فناوری ساخت فونداسیون پیچی بومی سازی شد

فناوری ساخت فونداسیون پیچی بومی سازی شد

ایزو وب: یکی از شرکت های مستقر در کارخانه نوآوری آزادی موفق به تولید یک نوع فونداسیون پیچی از جنس فلز شده است که می تواند با بهره گیری از یک شفت لوله ای و چند صفحه مارپیچ فلزی، نیروی کششی یا فشاری حاصل از سازه را بوسیله شفت و صفحات مارپیچ به زمین منتقل کند.


به گزارش ایزو وب به نقل از ایسنا، بهنام بیدار، مدیرعامل این شرکت اظهار داشت: در دنیا این فناوری به نام Helical pile مطرح است و کشورهایی مانند آمریکا و آلمان دستورالعمل ها و بخشنامه های خاصی برای این نوع فونداسیون دارند و سال ها است دراین زمینه فعالیت دارند.
وی ادامه داد: این فونداسیون به شکل پیچی و تشکیل شده از فولاد و با روکش گالوانیزه است و کاربری های مختلفی در زمینه های ساختمان، ویلاسازی، گلخانه ها و همین طور در ساخت لوازم تولید انرژی مانند پنل های خورشیدی و دکل های انتقال برق دارد.
به نقل از روابط عمومی پارک فناوری پردیس، بیدار اشاره کرد: ما در این شرکت موفق به تولید این فونداسیون با عنوان «پای» شدیم که یک نوع فونداسیون پیچی از جنس فلز است. این نوع فونداسیون از یک شفت لوله ای با یک یا چند صفحه مارپیچ فلزی تشکیل شده است که نیروی کششی یا فشاری حاصل از سازه را بوسیله شفت و صفحات مارپیچ به زمین منتقل می کند.
مدیرعامل این شرکت از عرضه تجاری سه محصول برای ۱۲ کاربری مختلف آگاهی داد و اضافه کرد: این محصولات در ساخت وسازها و هر نوع سازه ای که نیاز به فونداسیون دارد، استفاده می شود.




منبع:

1401/04/04
16:43:37
5.0 / 5
173
تگهای خبر: تجاری , تولید , شركت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
ایزو وب
ISO Web