مدیرعامل شركت آب و فاضلاب خوزستان عنوان كرد

ادامه اجرای پروژه های فاضلاب در اهواز

ادامه اجرای پروژه های فاضلاب در اهواز

به گزارش ایزو وب خوزستان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان اظهار داشت: بارندگی های ۲۴ اخیر اهواز مشکلی در بحث آبگرفتگی شهر اهواز به وجود نیاورد.محمدرضا کرمی نژاد در گفتگو با ایسنا، در مورد آخرین وضعیت آبگرفتگی اهواز بعد از بارندگی های ۲۴ ساعت اخیر اظهار نمود: خوشبختانه با عنایت به این که میزان بارش ها در طول یک روز اخیر کم بوده، مشکلی در بحث آبگرفتگی در اهواز به وجود نیامد.

وی اضافه کرد: بررسی هایی که از مناطق مختلف انجام شده مبین این است که مسئله ای در مورد آبگرفتگی در معابر و مناطق مختلف اهواز وجود ندارد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان اظهار داشت: این بارش ها هیچ مشکلی را برای پروژه های فاضلاب در دست اجرا در شهر اهواز به وجود نیاورده و پیمانکاران این طرح ها بدون وقفه درحال اجرای طرح ها هستند.

کرمی نژاد اظهار داشت: هم اکنون ۱۲۴ جبهه کاری در شهر اهواز در نقاط ریزشی، توسعه ای و اصلاحی مشغول به کار هستند و با پیمان های جدیدی که فعال خواهد شد، این جبهه های کاری به حدود ۱۸۰ جبهه افزایش خواهند یافت.

وی افزود: ۴۰ جبهه کاری در ارتباط با قرارگاه خاتم و ۸۴ جبهه در ارتباط با پیمانکارهایی است که توسط شرکت آبفا مشخص شده اند و مقرر است بزودی ۶۰ پیمان جدید دیگر هم به این تعداد افزوده شود تا پروژه های فاضلاب اهواز با سرعت بیشتری اجرایی شوند.

منبع:

1400/09/01
22:47:12
5.0 / 5
231
تگهای خبر: توسعه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
ایزو وب
ISO Web